0

شرط اجراي موفق هدفمندسازي يارانه‌‌ها همكاري مردم است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شرط اجراي موفق هدفمندسازي يارانه‌‌ها همكاري مردم است

89/10/12 - 14:10
شماره:8910120849
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار بردسكن:
شرط اجراي موفق هدفمندسازي يارانه‌‌ها همكاري مردم است

خبرگزاري فارس: فرماندار بردسكن گفت: شرط اساسي اجراي موفق طرح هدفمندي يارانه‌ها همدلي و همكاري آحاد جامعه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بردسكن، حبيب‌ا‌لله مقامي ظهر امروز در نشست اعضاي كميته اطلاع‌رساني ستاد هدفمندسازي يارانه‌ها اين شهرستان اظهار داشت: يكي از كميته‌هاي فعال در قبل و بعد از اجراي اين طرح عظيم ملي كميته اطلاع رساني است كه با خبررساني به موقع و آماده كردن فضاي جامعه توانسته است گام بزرگي در اجراي اين طرح بردارد.
مقامي شرط اساسي اجراي موفق اين طرح را همدلي و همكاري آحاد جامعه دانست و افزود: خوشبختانه با تهميدات دولت و با كمك مردم فضاي آرامش بصورت كامل در جريان اجراي اين طرح در سطح شهرستان حاكم و پايدار است.
وي گفت: اين نشان از بهم خوردن برنامه‌ريزي‌ها و معادلات دشمنان در القاي روحيه نااميدي به مردم دارد.
فرماندار بردسكن استفاده ابزاري از خبر را سم مهلك فعاليت‌هاي‌ رسانه‌اي برشمرد و گفت: هرخبري كه در سطح شهرستان اتفاق بيفتد قابل درج در جرايد و رسانه‌ها نيست.
مقامي اظهار داشت: بلكه هنر يك خبرنگار اين است كه با تشخيص درست و انتقال به موقع برخي خبرها به مسئولان محلي زمينه‌سازي حل آنها را فراهم كند.
مقامي با اشاره به نقش خبرنگاران در زمينه اجراي اين قانون تاكيد كرد: خبرنگاران پرچمدار حفظ و نگهداري فضاي آرام جامعه هستند كه مي‌توانند با كنترل شرايط موجود و انعكاس درست و بجاي خبرها، بسترساز تحكيم آرامش به وجود آمده در جامعه شوند.
مقامي با اشاره به تاكيد استاندار خراسان رضوي مبني بر توجه ويژه به روستاها گفت: با اطلاع‌رساني بجا و به موقع از مسايل و مشكلات روستاهاي شهرستان مي‌توان گام‌هاي موثري براي خدمت بي‌منت به روستاها برداشت.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  10:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها