0

عقیلی: می‌خواهم با سپاهان سفید امضا کنم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

عقیلی: می‌خواهم با سپاهان سفید امضا کنم

عبدالله ویسی سرمربی سپاهان روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی تاکید کرد که هادی عقیلی را به دلیل مبلغ بالای قرادادش نخواست.

عقیلی: می‌خواهم با سپاهان سفید امضا کنم

 

به گزارش "ورزش سه"، صحبت های ویسی به شدت باعث ناراحتی عقیلی شده و این بازیکن سرمربی و مدیرعامل سپاهان را مدعی به فرافکنی می‌کند.عقیلی در مورد حرف های ویسی و آخرین وضعیت اش به سوالات پاسخ می‌دهد.

 

صحبت‌های ویسی را خواندی؟

 

بله.

 

اول در این مورد صحبت کن که بالاخره نمی خواهی با تیمی قراداد امضا کنی؟

 

تیم‌ها نمی‌توانند صبر کنند تا من بازیکن آزاد شوم. من پنج پیشنهاد داشتم، ولی همه آنها یکی یکی از دست رفت چون سپاهان تکلیف مرا روشن نکرد و کاری هم از دستم ساخته نبود. من در سال‌های گذشته در مورد مبلغ قرارداد به باشگاه تخفیف دادم و در این زمینه مدیری مثل رحیمی می‌تواند شهادت بدهد. سالی که از فوتبال قطر به ایران برگشتم می‌توانستم با شرایط خیلی بهتر به تیم‌های دیگر بروم، اما سپاهان را انتخاب کردم.

 

ولی ویسی گفته که به خاطر مبلغ بالای قرادادت الان در سپاهان نیستی؟


من در تاریخ سوم خرداد قبل از اینکه عبدالله ویسی به سپاهان بیاید با باقریان مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم و در مورد تخفیف دادن قرارداد فصل گذشته و فصلی که تازه شروع شده است، صحبت کردیم. بحث تخفیف قرارداد موضوعی بود که از سوی باشگاه مطرح شد و من هم حاضر بودم که برای قرارداد سال قبل و فصل جدیدم تخفیف بدهم.

 

پس چرا ویسی اینطور حرف زده؟


متأسفانه عبدالله ویسی و باشگاه چندین بار این بحث را مطرح کردند که من در لیست هستم یا نیستم و حرف‌های آنها ضد و نقیض بود. حالا متوجه می‌شوم که هر دو واقعیت را نمی‌گویند و شفاف صحبت نکردند. هدف آنها قرار دادن من مقابل هواداران سپاهان است. از طرفی عبدالله ویسی حتی یک‌بار هم با من تماس نگرفت تا یک دقیقه صحبت کند و این درحالی است که او با بازیکنان دیگر صحبت کرده بود.

 

حالا می‌خواهی چکار کنی؟


هواداران محترم سپاهان بدانند که من همین‌جا اعلام می‌کنم که می‌خواهم قرارداد سفید امضا کنم. آقای باقریان و آقای ویسی آیا باز هم بهانه‌ای برای فرافکنی دارید؟

 

در این مدت باقریان با تو حرف نزد؟


از تاریخ سوم خرداد ماه که به دفتر باشگاه رفتم، برخلاف مسائلی که آقای باقریان عنوان کرده است، ایشان حتی یک‌بار هم با من تماس نگرفته است. او فقط یک‌بار با وکیل من صحبت کرد و من هم شخصاً با آقای طاهری یکی از اعضای هیئت مدیره سپاهان جلسه داشتم و چند بار هم تلفنی صحبت کردیم. باید بگویم این پیگیری‌ها فقط از سمت خودم بوده است. متأسفانه در حال حاضر من بیشترین ضرر را کردم که نمی‌توانم با تیمی قرارداد ببندم.آقای باقریان در مصاحبه‌های خود به این موضوع اشاره کرد که بحث توافق ما برای جدایی در کمال احترام پیش برود، ولی این کمال بی‌احترامی است و حرف‌های آنها خلاف واقعیت است. همین موضوع خودش نهایت بی‌احترامی است.

سه شنبه 5 مرداد 1395  1:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها