0

توضیحات «قاضی سراج» در رابطه با پرونده بنیاد شهید/بررسی پرونده واگذاری اماکن در فرودگاه‌ها

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

توضیحات «قاضی سراج» در رابطه با پرونده بنیاد شهید/بررسی پرونده واگذاری اماکن در فرودگاه‌ها

قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور با حضور در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه 25 پرونده‌ای که رئیس سابق دیوان محاسبات در موضوع فیش‌های حقوقی مطرح کرد در چه مرحله‌ای قرار دارد، گفت: دادستان دیوان محاسبات کل کشور در حال بررسی این پرونده‌هاست و باید موضوع را از آنها پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: ما در تمام موضوعات ورود کرده‌ایم و پرونده‌های زیادی را در دست داریم اما به دلیل حفظ حیثیت مدیران اطلاع‌رسانی نکرده‌ایم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه اکنون پرونده اماکن در فرودگاه‌ها را مورد رسیدگی قرار داده‌ایم، گفت: ما درحال برنامه‌ریزی هستیم تا در مورد واگذاری اماکن در فرودگاه‌ها از VIP تا صرافی‌ها را مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم این اماکن تحت چه شرایطی و به چه کسانی واگذار شده است.

وی ادامه داد: اکثر اماکن واگذار شده به خود بازنشستگان و خانواده‌های آنها انجام شده که امیدواریم در این مورد به نتیجه خوبی برسیم.

قاضی سراج همچنین با اشاره به پرونده بانک دی نیز گفت: گزارشی در رابطه با بانک دی تهیه و به مراجع مربوطه ارسال شده است که مراجع مربوطه در مورد آنها تصمیم خواهد گرفت.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تخلفاتی از مدیران بنیاد شهید مانند زریبافان برای سازمان بازرسی اثبات شده است یا خیر، گفت: این حوزه ربطی به سازمان بازرسی ندارد، این امر مربوط به کمیسیون تحقیق بوده و از آنها باید سوال کنید البته در صورت ثابت شدن هم ما حق نام بردن از هیچ شخصی را نداریم.

دوشنبه 4 مرداد 1395  5:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها