0

تيم هيئت واليبال كرمان همچنان در صدر جدول است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تيم هيئت واليبال كرمان همچنان در صدر جدول است

89/10/12 - 10:58
شماره:8910120327
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در پايان پنجمين هفته رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال:
تيم هيئت واليبال كرمان همچنان در صدر جدول است

خبرگزاري فارس: تيم هيئت واليبال كرمان همچنان در صدر جدول پنجمين هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال كشور به يكه‌تازي خود با تمام مشكلات موجود ادامه مي‌دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، تيم هيئت واليبال كرمان همچنان در صدر جدول پنجمين هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال كشور به يكه‌تازي خود با تمام مشكلات موجود ادامه مي‌دهد.
تيم هيئت واليبال كرمان پس از چهار پيروزي پياپي در مسابقات خود و تنها با مبلغي كه به گفته سرمربي تيم واليبال كرمان برابر با تنها چهار بازيكن تيم واليبال سايپا است در صدر جدول قرار دارد.
تيم هيئت واليبال كرمان كه با چهار برد پياپي برابر تيم‌هاي ارتعاشات صنعتي ايران، بانك كشاورزي تهران، باريج اسانس كاشان، پيشگامان يزد كوير و شكست مقابل نايب قهرمان سال گذشته يعني سايپاي تهران بالاتر از تيم سايپا و داماش گيلان كه اين روزها وضع و حالي مناسبي را ندارد و تاكنون دو بازي خود را واگذار كرده است، قرار دارد.
تيم هيئت واليبال كرمان در رقابت‌هاي ليگ برتر كشور با مشكلاتي متعددي از اوايل فصل روبه‌رو شده است و بعد از بازي با يزد يكي از بهترين بازيكنان خود را بنا به گفته علي رضايي رئيس هيئت واليبال كرمان به دليل مشكلات شخصي از دست داده است، در تمرين روز گذشته تيم هيئت واليبال كرمان كه به دليل عدم هماهنگي‌هاي لازم مسئولان زندان و در اختيار نگذاشتن زمان مناسب سالن ورزشي به اين تيم شدند، تمرين ديروز موجب آسيب‌ديدگي دو نفر از بهترين بازيكنان اين تيم شد.
ناصر شهنازي سرمربي تيم هيئت واليبال كرمان در آستانه مسابقه تيمش مقابل تيم داماش گيلان به خبرنگار فارس در كرمان گفت: تيم هيئت واليبال كرمان مسابقه سختي را در مقابل تيم داماش گيلان در پيش رو دارد و اين مسابقه يك بازي بسيار سخت محسوب مي‌شود.
وي اظهار داشت: در مسابقات سال جاري هيئت واليبال كرمان در مقابل تيم‌هاي خوبي قرار گرفته است و به عقيده من تما تيم‌ها در فصل جاري در وضعيت بسيار خوبي به سر مي‌برند.
شهنازي افزود: بازي مقابل تيم داماش گيلان هر چند كه اين تيم با دو باخت وضعيت نه‌چندان خوبي را در جدول دارد، اما اين مسابقه يك مسابقه خيلي حساس و نتيجه آن غيرقابل پيش‌بيني است و مطمئن باشيد با بازيكنان تيمي كه هر كدام از آنها چندين برابر بازيكنان كرمان قراداد بسته‌اند، كاري بسيار دشوار است، اما بازيكنان كرمان هميشه از پس كار‌هاي سخت بر آمده‌اند.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  10:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها