0

جذب دانشجوي كارشناسي ارشد توسط مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جذب دانشجوي كارشناسي ارشد توسط مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز

89/10/12 - 16:29
شماره:8910121204
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي آذربايجان شرقي اعلام كرد:
جذب دانشجوي كارشناسي ارشد توسط مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي آذربايجان شرقي گفت: مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز از سال آينده در سطح كارشناسي ارشد دانشجو مي‌پذيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، يحيي حبيب‌زاده در مراسم افتتاح ساختمان شماره دو مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز با اشاره به تلاش‌ها و بسترسازي‌هاي مناسب شهرداري تبريز در راه‌اندازي و توسعه مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز اظهار داشت: با وجود گذشت زماني اندك از راه‌اندازي اين مركز شاهد پيشرفت خوبي هستيم و اين سطح از موفقيت و پيشرفت جز از طريق اعمال مديريت كارآمد، متعهد و معتقد به چهارچوب علمي و آموزشي امكانپذير نيست.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه در سال آينده نظام آموزشي كشور اصلاح خواهد شد، تاكيد كرد: براساس تصميمات اتخاذ شده، آموزش‌ها بيشتر بر پايه مهارت و اشتغال خواهد بود.
رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي آذربايجان شرقي همچنين خاطرنشان كرد: بايد در تربيت نيروهاي متخصص تلاش بيشتري صورت گيرد تا كشورمان بيش از گذشته در مسير رشد و تعالي قرار داشته باشد.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به اينكه مركز علمي كاربردي شهرداري تبريز از سال آينده در سطح كارشناسي ارشد نيز دانشجو جذب خواهد كرد، گفت: اين مركز از سال آينده به عنوان پايلوت بوده و در محدوده شمال غرب كشور فعاليت خواهد كرد.
در ابتداي اين مراسم، علي سلطاني رئيس داشگاه جامع علمي كاربردي شهرداري تبريز، افتتاح ساختمان شماره دو مركز علمي كاربردي شهرداري را يكي ديگر از اقدامات شهرداري تبريز در توجه به امر پژوهش دانست و اظهار داشت: اميدواريم با حمايت‌هاي شهرداري و شوراي شهر تبريز بتوانيم شاهد رشد و شكوفايي باشيم.
وي همچنين با اشاره به اهميت پژوهش و علم‌آموزي در كشور گفت: خوشبختانه تمام مسئولان پذيرفته‌اند كه تنها راه رسيده به اقتدار ملي، اقتدار علمي است و براي اين امر بايد ساز و كارهاي مناسبي فراهم شود تا كشورمان در مسير رشد و تعالي گام‌هاي خوبي بردارد.
در اين مراسم، از پژوهشگران برتر شهرداري تبريز تجليل شد.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  8:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها