0

سوپر موتورسیکلت الکتریکی بی ام و

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

سوپر موتورسیکلت الکتریکی بی ام و

 اخیرا «بی ام و» تلاش‌های زیادی برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی انجام داده است. یکی از وسایل نقلیه موتورسیکلتی الکتریکی است که بر پایه S1000RR طراحی شده است.
 

سوپر موتورسیکلت،موتورسیکلت الکتریکی بی ام
 

این موتورسیکلت الکتریکی «بی ام و» eRR نام دارد و نسخه الکتریکی یک موتور مسابقه‌ای است. این موتورسیکلت با همکاری دانشگاه مونیخ طراحی شده است.

بدنه eRR همان بدنه موتورسیکلت تهاجمی S1000RR است پس خیلی دیگر از مشخصات این دو موتورسیکلت شبیه به هم خواهد بود.

 

سوپر موتورسیکلت،موتورسیکلت الکتریکی بی ام
 

S1000RR می‌تواند 198 اسب‌بخار قدرت تولید کند و در 3/1 ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر در ساعت برسد. شتاب اولیه این موتورسیکلت از تمام موتورسیکلت‌های دیگر «بی ام و» به غیر از مدل C-Evolution  بیشتر است.

موتورهای الکتریکی این قابلیت را دارند که بلافاصله بیشترین گشتاور را تولید کنند. با این حال باید منتظر بود و دید نسخه الکتریکی یک موتورسیکلت مسابقه‌ای چه ویژگی‌هایی خواهد داشت.

شاید بهتر باشد «بی ام و» نام این موتورسیکلت را تغییر دهد چون err بیشتر شبیه به پیغام خطای دستگاه‌های دیجیتالی است.


 

سوپر موتورسیکلت،موتورسیکلت الکتریکی بی ام


در قسمت بدنه چند قسمت شیشه‌ای تعبیه شده است تا مردم بتوانند از طریق آنها سادگی موتور این موتورسیکلت را مشاهده کنند. در نمایشگاه‌های آتی موتورسیکلت «بی ام و» جزییات بیشتری درباره این موتور سیکلت را در اختیار علاقه‌مندان خواهد گذاشت.

درباره «بی ام و» باید گفت که این شرکت به دنبال آن است تا در صنعت ساخت خودروهای الکتریکی به شهرت خوبی برسد. شاید طراحی این موتورسیکلت آزمونی برای ارزیابی دشواری‌های ممکن در مسیر تولید وسایل نقلیه باشد. چندین شرکت توانسته‌اند موتورسیکلت‌های الکتریکی با عملکرد بالا تولید کنند که از میان آنها می‌توان لایتنینگ و انرژیکا را نام برد ولی هیچکدام از آنها شبکه فروشی همانند «بی ام و» ندارند.

خبر طراحی و ساخت eRR توسط «بی ام و» نشان می‌دهد که در چند سال آینده شاهد به بازار آمدن موتورسیکلت‌های الکتریکی با عملکرد بالا توسط این شرکت خواهیم بود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 29 تیر 1395  11:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها