0

بسته شدن دفتر زندگی جوان 19 ساله در نزاع دسته‌ جمعی

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

بسته شدن دفتر زندگی جوان 19 ساله در نزاع دسته‌ جمعی

بازی خود ساخته  11 جوان در کرمان با عنوان «چاقوبازی» به قیمت بسته شدن دفتر زندگی جوان 19 ساله تمام شد. روز گذشته تعدادی جوان  کم سن و سال که در بین آن ها 4 جوان 15 تا20 ساله دیده می شدند از خودرو مخصوص حمل مجرمان برای بازسازی صحنه جرم  پایین آمدند. بر اساس این گزارش شامگاه  شانزدهم  تیرماه به ماموران انتظامی خبر رسید 11 جوان  در پارک مطهری شهر کرمان حین بازی خودساخته شان با عنوان «چاقوبازی» و  براساس مشاجره لفظی یک نزاع دسته جمعی را رقم زده اند که  پلیس برای بررسی موضوع راهی محل حادثه شد.

بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در حاشیه بازسازی صحنه  این قتل وجرم  گفت از آن جا که تمامی این افراد چاقو به همراه داشته و از سوی دیگر به دلیل مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی نبوده ، زمینه بروز جرم به خوبی بین آن ها وجود داشته و در این میان فحاشی مقتول نیز موجب تداوم درگیری شده است.

شهسواری افزود: در ادامه این نزاع قاتل که جوانی 22 ساله بوده  با یک ضربه  قسمت بالای بدن قربانی  را نشانه گرفته و قربانی این حادثه که جوان 19ساله ای بوده  در دم،  در صحنه جرم و قبل از رسیدن به مراکز درمانی جان خود را از دست داده بود. وی خاطر نشان کرد: عامل جنایت پس از قتل بی  اعتنا به سرنوشت دوست خود پا به فرار  می گذارد.

رئیس شعبه سوم بازپرسی خاطر نشان کرد: با تلاش پلیس آگاهی کرمان  تمامی شرکت کنندگان در این نزاع  72 ساعت پس از درگیری، دستگیر شدند که در این میان جوان متهم با چهره آفتاب خورده اش با چشمانی اشک‌آلود از حادثه‌ روز عید فطر تعریف می‌کرد که چگونه با اقدام نسنجیده اش  سفره  غم را برای خود و خانواده‌ مقتول پهن کرده است  و اقرار کرد من قبول دارم که مرتکب قتل شده ام اما باور کنید قصد کشتن کسی را نداشتم.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 29 تیر 1395  9:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها