0

واژگونی کامیون با 100 تبعه غیرمجاز در یزد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

واژگونی کامیون با 100 تبعه غیرمجاز در یزد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم استان یزد از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز، حامل بیش از یکصد تبعه بیگانه غیر مجاز خبر داد و گفت: این حادثه عصر یکشنبه رخ داد و 18 مصدوم بر جا گذاشت. 
 
ابوالفضل توکلی روز دوشنبه در گفت وگو با  ایرنا با بیان اینکه حال 3 نفر از مصدومان وخیم گزارش شده افزود: این کامیون که از کرمان عازم شیراز شده بود در جاده خاکی حوالی منطقه چشم انجیر در انتهای حوزه استحفاظی شهربابک استان کرمان واژگون شد. 
 
این مسئول اضافه کرد: از آنجا که آثار بر جای مانده از این حادثه توسط فرد یا افرادی سوزانده شده از کشته شدن احتمالی سرنشینان در این حادثه، اطلاعی در دست نیست. وی تاکید کرد: با هوشیاری نیروی انتظامی خاتم، محل حادثه کشف و در این رابطه 2دستگاه کامیون بنز تک توقیف، یک نفر دستگیر و سه متهم دیگر شناسایی و برای جلوگیری از فرار آنها اقدامات قضایی و انتظامی لازم صورت گرفته است.
 
این مسئول با بیان اینکه این کامیون بر اثر بی احتیاطی راننده واژگون شده گفت: شواهد نشان می دهد یک دستگاه خودرو سواری نیز این افراد را همراهی می کرده است. توکلی اظهار کرد: مجرمان پس از واژگون شدن خودرو، 4 نفر از مصدومان را در سطح شهر هرات (دراستان یزد)رها کرده و بقیه افراد را نیز به یکی از چاه های کشاورزی در اطراف این شهر برای جابه جایی مجدد مخفی کرده اند. 
 
وی خاطرنشان کرد: با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان و مسئولان قضایی، حدود 70 نفر دیگر از سرنشینان این خودرو در مخفیگاهشان دستگیر شدند که پس از انجام تحقیقات برای خروج از کشور اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 29 تیر 1395  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها