0

روایت رسولی از دلخوری عارف از روحانی

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

مشاور محمد رضا عارف در خصوص وجود دلخوری عارف از روحانی گفت: به هر حال ممکن است در جزئیات انتظاراتی وجود داشته باشد اما در عمل موضع گیری حمایتی از ایشان و دولتش دارند. به گزارش خبرآنلاین، حسن رسولی با تاکید بر این که عارف مواضع حمایتی از دولت یازدهم دارد، تصریح کرد: آخرین اظهار نظری که آقای عارف به عنوان رئیس‌فراکسیون امید داشتند، این بود که از طرح استیضاح برخی از وزیران روحانی که در فضای رسانه‌ها مطرح است دفاع نمی‌کنند.

رسولی همچنین در خصوص آخرین وضعیت اصلاحات برای انتخابات سال 96 گفت: تا آن جا که من اطلاع دارم تاکنون برنامه‌ انتخاباتی آغاز نشده است و درباره گزینه‌ها نیز از آن جا که کلیت بحث مطرح نشده طبیعتا از جزئیات نیز اطلاعی در دست نیست. وی ادامه داد: ممکن است برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب به صورت انفرادی مواضعی را برای انتخابات اعلام کنند اما این که آن نظر را مبتنی بر نظر جمعی اصلاحات بدانیم منتفی است.

در همین حال ابوالفضل سروش، عضو فراکسیون امید مجلس درباره طرح وکیلی برای استیضاح وزیر کار گفت: بنده زمانی که موضوع استیضاح وزیر کار را از آقای وکیلی جویا شدم وی به بنده گفتند که «من زمانی این استیضاح را به جریان می‌اندازم که این طرح از مجمع فراکسیون امید رأی لازم را کسب کند.» عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا در صورت رای مخالف مجمع به طرح استیضاح، این طرح از دستور خارج خواهد شد یا خیر ؟ اظهار کرد: بله آقای وکیلی به بنده گفتند که اگر طرح استیضاح وزیر کار در مجمع عمومی فراکسیون امید رأی لازم را کسب نکند،  طرح مذکور را از دستور خارج خواهد کرد.

رهامی: در حال ارزیابی عملکرد روحانی هستیم
از سوی دیگر به گزارش ایسنا، محسن رهامی دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، درباره فعالیت‌های تشکل متبوعش با موضوع انتخابات 96، اظهار کرد: ما وارد بحث‌های انتخاباتی شده ایم‌ و هم اکنون در حال ارزیابی عملکرد رئیس جمهور در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه علمی، فرهنگی و دانشگاهی هستیم. وی همچنین افزود: فعلا اصلاح‌طلبان نامزد جدی یا قطعی دیگری معرفی نکرده اند. مواضع آقای روحانی به اصلاح‌طلبان نزدیک بوده و اصلاح‌طلبان در این سه سال از وی حمایت کرده‌اند با این وجود ما انتقاداتی هم در حوزه دانشگاهی داریم زیرا شیب تحولات در دانشگاه‌ها بسیار کند و نزدیک صفر بوده و تاکنون مطالبات دانشگاهیان برآورده نشده است. وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ما برگزاری جلسات با اصول گرایان معتدل برای رسیدن به تفاهم است. این جلسات از این هفته آغاز می‌شود.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 29 تیر 1395  8:58 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها