0

روحانی:مشکلات با شعر و شعار درست نمی شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

روحانی:مشکلات با شعر و شعار درست نمی شود

 
مردم تخلف 3 هزار میلیاردی و 12 هزار میلیاردی را فراموش نمی‌کنند
 

روحانی:مشکلات با شعر و شعار درست نمی شود

 

رئیس جمهور روز گذشته در سفر استانی خود به کرمانشاه با بیان این که «با شعار مشکل حل نمی شود، با شعر مشکل حل نمی شود. این دولت برنامه ها را اجرا خواهد کرد» گفت:کسانی در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و 2 میلیارد و 700 میلیون از اموال مردم را برداشت کردند بدانید این دولت این دارایی را از حلقوم آنها بیرون خواهد کشید. 

به گزارش تسنیم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بخشی از سخنان خود در اجتماع مردم کرمانشاه به وقایع ترکیه اشاره و تصریح کرد: «امروز در کنار کشورهایی هستیم که متأسفانه هنوز فکر می‌کنند با کودتا می‌توان قدرت را جابه‌جا کرد. هنوز در منطقه‌ای هستیم که افرادی فکر می کنند با تانک، توپ، هواپیما و هلیکوپتر می‌توانند یک حکومت انتخاب شده مردمی را سرنگون کنند. امروز دورانی است که تنها صندوق رای می‌تواند راه‌حل مشکل برای ایران، ترکیه، سوریه، عراق، لبنان، بحرین و یمن باشد.» وی با بیان این که در این منطقه متاسفانه هم رژیم کودک‌کش داریم و هم رژیم‌ کودک‌صفت، افزود: «رژیم‌هایی داریم کودک‌صفت که دنبال لاشه مردگان متعفن تروریسم هستند. ما هنوز سران کودک‌صفتی داریم که با هواپیما مردم بی‌گناه یمن را به‌خاک و خون می‌کشند. ما در منطقه مشکلاتی داریم که باید با وحدت، ایستادگی‌، با ولایت فقیه‌مان و با پرچم اتحاد و اسلام‌مان و با پرچم وحدت امت اسلامی ان شاءا... بر تمام معضلات و مشکلات این مردم و منطقه پایان دهیم.»
 
عده‌ای در کشور که بسیار اقلیت هم هستند صدایشان بلند است
روحانی در ادامه با تصریح بر این که عده‌ای در کشور تنها هنرشان این است که روح یأس را در جامعه بدمند، گفت: عده‌ای در کشور تنها راهی که بلدند این است که با صدای بلند سیاه‌نمایی کنند. عده‌ای در کشور که بسیار اقلیت هم هستند اما متأسفانه صدایشان بلند است، نمی‌بینند کار بزرگی ملت ایران انجام داده است. ملت ما دشمن را از این سرزمین پس زده و خواهد زد.
رئیس دولت یازدهم با بیان این که ملت ایران یک‌ روز دست متجاوزان را قطع کرد و امروز هم با برجام، دست متجاوزین، صهیونیسم‌ها و آمریکا را قطع کرده، این سوال را مطرح کرد که «مگر کسی پیدا می‌شود که از قطع‌شدن دست دشمن ناراحت باشد؟ از اینکه حق هسته‌ای را تثبیت کردیم، مگر کسی هست که ناراحت باشد؟» روحانی افزود: اینکه کاری کردیم دست تحریم بریده شود، مگر کسی ناراحت است؟ ما برگشته بودیم به سال‌ها و دهه‌ها قبل و اگر پولی را می‌خواستیم جابه‌جا کنیم، از طریق صرافی‌ها عمل می‌شد حال از طریق بانک‌ها انجام می‌شود، امروز آیا از این بابت کسی ناراحت است؟
 
کسانی در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و این دولت دارایی مردم را از حلقوم آنها بیرون می کشد
به گزارش باشگاه خبرنگاران وی افزود: کسانی در پس تحریم دنبال دزدی اموال مردم بودند و 2 میلیارد و 700 میلیون از اموال مردم را برداشت کردند بدانید این دولت این دارایی را از حلقوم آنها بیرون خواهد کشید. از قوه قضائیه می‌خواهیم که در برابر متجاوزان به مال و اموال مردم یک آن درنگ نکند. 
مردم منتظر حکم نهایی و بازگشت اموال به خزانه ملت هستند. مگر ملت فراموش می‌کنند آن‌هایی که به بهانه تحریم اموال مردم را غارت کردند.
 
گوش نمی کنید به حرف من!
به گزارش فارس روحانی در بخشی از این مراسم که حین بیان جملاتی درباره فیش های حقوقی بود، در واکنش به شعار های مردم (درباره بیکاری)  با لحنی دلخور گفت: «خب گوش نمی کنید به حرف من، دومرتبه شعار قبلی تان را می گویید، راه حل مشکل این است که باید دست به دست هم بدهیم، با شعار مشکل حل نمی شود، با شعر مشکل حل نمی شود. این دولت برنامه ها را اجرا خواهد کرد.»
 
تخلفات اختصاص به قوه مجریه ندارد و مربوط به همه نهادهای عمومی و دستگاه‌هاست
رئیس جمهور خطاب به مردم گفت: «متاسفانه در سال‌های گذشته تخلفاتی در تمام دستگاه‌های کشور انجام شده است. این تخلفات اختصاص به قوه مجریه ندارد و مربوط به همه نهادهای عمومی و دستگاه‌هاست. در یک مصاحبه مفصل به‌طور صریح به مردم خواهم گفت که باید با تخلفات مقابله و مبارزه کنیم؛ این کار را دولت یازدهم انجام خواهد داد.» 
 
مردم تخلف 3 هزار میلیاردی و 12 هزار میلیاردی را فراموش نمی‌کنند
روحانی با اشاره به این که  اگر تخلفی گوشه‌ای بوده این راهش نیست که دزدی‌های قبلی را فراموش کنیم، ادامه داد: اگر آقایانی هستند که در گوشه و کنار می‌خواهند مسئله فیش حقوقی را ادامه دهند تا دزدهای قبلی را فراموش کنند، مردم فراموش نخواهند کرد. از دادگاه‌ها می‌خواهم که دزدان را به سزای اعمال‌شان برسانند. مردم 2 میلیارد پولی را که آمریکایی‌ها به‌خاطر اهمال چند سال پیش می‌خواهند ببرند، این قصور و تقصیر را فراموش نمی‌کنند؛ مردم تخلف 3 هزار میلیاردی و 12 هزار میلیاردی را فراموش نمی‌کنند.
 
واردات مواد غذایی و کشاورزی 5 میلیارد دلار کاهش یافت
رئیس جمهور همچنین در دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان کرمانشاهی گفت: همه ما باید برای امید به آینده سرمایه گذاری کنیم و این ظلمی بزرگ به مردم است که هر کس در سایت و یا روزنامه ای، ملت را از آینده ایرانی بهتر مایوس کند. وی با بیان این که درست نیست هنوز یک انتخابات برگزار نشده برای انتخابات بعدی برنامه ریزی می کنیم، تأکید کرد: بلکه باید رقابت انتخاباتی را برای زمان انتخابات بگذاریم. وی همچنین خبر داد: در 3 سال گذشته واردات مواد غذایی و کشاورزی 5 میلیارد دلار کاهش یافت. در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه همچنین ده ها طرح عمرانی به بهره برداری رسید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 28 تیر 1395  7:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها