0

یک‌ آتش‌ نشان‌ در تهران‌ جانش را فدای‌ نجات شهروندان‌ کرد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

یک‌ آتش‌ نشان‌ در تهران‌ جانش را فدای‌ نجات شهروندان‌ کرد

 

یک‌ آتش‌ نشان‌ در تهران‌ جانش را فدای‌ نجات شهروندان‌ کرد

 

براثر آتش سوزی گسترده در یک منزل مسکونی در بولوار لاله شرقی یک پیرزن 89 ساله معلول و همچنین یک آتش نشان جان خود را از دست دادند. سخنگوی  آتش نشانی  تهران روز گذشته در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت 1:25 جمعه  آتش سوزی گسترده در یک ساختمان مسکونی در بولوار لاله شرقی  اعلام و ماموران  به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال ملکی  بیان کرد: در قسمت زیرزمین یک ساختمان مسکونی 3 طبقه آتش سوزی گسترده ای روی داده و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.

 

آتش نشانان با استفاده از دستگاههای تنفسی برای نجات جان هموطنان به طبقات اعزام شدند و گروهی نیز در میان شعله های سنگین آتش وارد عملیات مهار شدند. وی با بیان اینکه در این حادثه آتش نشانان موفق شدند 15 نفر از ساکنان را به سلامت از داخل ساختمان خارج کنند، خاطرنشان کرد: یک نفر در داخل محل آتش سوزی گرفتار شده بود که برای نجات جان این فرد آتش نشانان در میان شعله های سنگین آتش و دود قرارگرفته و در حین عملیات یک آتش نشان به نام علی قانع بر زمین می افتد که آتش نشانان خیلی سریع وی را از عملیات مهار خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

 

سخنگوی آتش نشانی  تهران خاطرنشان کرد: این آتش نشان فداکار که برای نجات جان شهروند خود مشغول عملیات بود با توجه به تلاش های زیاد کادر پزشکی به دلیل مصدومیت پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. ملکی یادآور شد: در محل آتش سوزی نیز یک زن 89 ساله که دچار معلولیت های جسمی و حرکتی بود به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. وی علت وقوع این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 26 تیر 1395  10:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها