0

داعش در ماه رمضان چند نفر را به کام مرگ کشاند؟

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

داعش در ماه رمضان چند نفر را به کام مرگ کشاند؟

به نقل از فاکس نیوز، داعش یک عکس اینفوگرافیک در فضای مجازی منتشر کرد. در این عکس ادعا می‌شود داعش در ماه رمضان بیش از 5200 نفر را کشته و یا زخمی کرده است.
 
این عکس، داعش را به دلیل این نتیجه خونبار ستوده است. در این عکس همچنین ادعا شده است 14 حمله تروریستی در نقاط مختلف جهان به وسیله داعش انجام شده است. حادثه تیراندازی اورلندو و نیز حمله به یک کافه در بنگلادش نیز از جمله این عملیات نام برده شده اند. حمله با چاقو به یک افسر پلیس فرانسوی و همسرش ، و نیز یک حمله انتحاری که جان 14 سرباز اهل نپال که برای سفارت کانادا در کابل افغانستان مشغول به کار بودند را گرفت، در این عکس ذکر شده اند.
 
در این عکس، حملات اخیر علیه نیروهای نیجریه، اردن و سومالی و نیز شکار 6 هواپیمای بدون سرنشین و انهدام 440 تانک از دستاوردهای این گروه تروریستی در ماه رمضان اعلام شده است.
 
این عکس همچنین آماری درباره قربانیان ارائه داده است. در این عکس ادعا شده است 1988 شیعه، 965 سرباز کُرد، 752 شبه نظامی لیبیایی، 580 علوی سوری، 285 مسیحی، 100 سرباز یمنی، 50 نیروی مصری، 74 سرباز پاکستانی و افغان و 50 نظامی عراقی در ماه رمضان به وسیله داعش کشته و زخمی شدند.
 
علی‌رغم گزارش های اخیر مبنی بر از دست دادن بخش‌های گسترده‌ای از قلمرو داعش، حملات این گروه تروریستی در نقاط مختلف دنیا نشان دهنده رشد و نفوذ مورد نظر داعش در جهان است.
 
پنج شنبه 24 تیر 1395  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها