0

نقش جهان به لیگ برتر می‌رسد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

نقش جهان به لیگ برتر می‌رسد

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور معتقد است 40 تا 50 درصد استادیوم نقش جهان را مجددا بازسازی کردند.

نقش جهان به لیگ برتر می‌رسد

 

به گزارش "ورزش سه"، استادیوم ورزشگاه نقش جهان اصفهان که پیش از این قرار بود در اردیبهشت ماه به بهره برداری برسد با کمبود اعتبارات عمرانی مواجه شد اما با قول مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، با تخصیص بودجه و تامین اعتبار لازم، این ورزشگاه به عنوان پروژه ای ملی پیش از شروع رقابت های شانزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در تابستان امسال به بهره برداری می رسد.

 

مصطفی مدبر در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، از سرعت خوب پیشرفت فیزیکی این استادیوم خبرداد و گفت: به دلیل مشکلات مالی و تامین نشدن بودجه به مدت دوماه یعنی فروردین و اردیبهشت کار متوقف شد و اکنون با یاری شرکت فولاد در تلاشیم استادیوم را برای لیگ پیش رو آماده کنیم.

 

وی با بیان این که سازه این استادیوم رو به اتمام و چمن آن صد در صد آماده است، افزود: رختکن مراحل پایانی ساخت را می گذراند و در حال حاضر روی محوطه بیرونی تمرکز کرده ایم؛ با این شیب پیشرفت، هفته آینده مناقصه نصب صندلی سکوی های طبقه دوم این ورزشگاه برگزار خواهد شد. 

 

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، در ادامه افزود: اگر بگوییم 40 تا 50 درصد استادیوم را مجدد ساخته ایم بیراه نگفته ایم؛ ما با بهره گیری از اساتید مجرب سازه ای دانشگاه شریف، توانستیم آخرین استانداردهای روز دنیا را در ترمیم و اصلاح ورزشگاه به کار بگیریم.

چهارشنبه 23 تیر 1395  6:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها