0

لاریجانی شهادت دو تن از مسئولان در حمله تروریستی اسلام‌آباد غرب را تسلیت گفت

 
zinatrastad
zinatrastad
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 447
محل سکونت : کرمانشاه

لاریجانی شهادت دو تن از مسئولان در حمله تروریستی اسلام‌آباد غرب را تسلیت گفت

علی لاریجانی در جلسه علنی امروز چهارشنبه (23 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، افزود: خدا را شاکرم که آقای فلاحت پیشه نماینده فاضل اسلام آباد غرب را پس از این حادثه تلخ تروریستی که در منطقه رخ داد، در میان خودمان داریم؛ انشاءالله که همیشه سالم باشند.
 
وی ادامه داد: به مردم عزیز اسلام آباد غرب نیز به جهت شهادت دوتن از این عزیزان تسلیت عرض می‌کنیم و علو درجات را برای آن شهدای عزیز از خداوند طلب می کنیم و برای مجروحان این حادثه نیز سلامتی کامل را آرزومندیم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی، با یادآوری معرفی 3 نفر از 5 نفر حقوقدانان شورای نگهبان از سوی رئیس قوه قضاییه به مجلس، تصریح کرد: دستور اول امروز مجلس انتخاب حقوقدانان شورای محترم نگهبان است همانطور که استحضار دارید طبق قانون اساسی رییس قوه قضاییه باید کاندیداهای این امر را معرفی کنند.
 
لاریجانی با بیان اینکه برای سه نفر از اعضای حقوقدان شورای نگهبان 5 نفر معرفی شده اند، گفت: آقایان علیزاده، کدخدایی، بیگی حبیب آبادی، صادقی و موسوی از کاندیدای حقوقدان معرفی شده از سوی رئیس قوه قضاییه هستند و طبق آیین‌نامه هریک از این عزیزان 10 دقیقه زمان در اختیار دارند تا توضیحاتی را ارایه دهند.
 

چهارشنبه 23 تیر 1395  6:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها