0

پاپی: جواب انتقادها را داخل زمین می‌دهیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پاپی: جواب انتقادها را داخل زمین می‌دهیم

هافبک تیم سپاهان اعتقاد دارد عبداله ویسی با منطق و تفکر یارگیری انجام داده است.

پاپی: جواب انتقادها را داخل زمین می‌دهیم

 

حسین پاپی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره ماندگار شدنش در سپاهان با وجود قرار گرفتن در لیست مازاد عنوان کرد: من ابتدا فکر می کنم استفاده از لفظ مازاد درست نباشد. وقتی من با باشگاه سپاهان قرارداد نداشتم، چطور مازاد بودم؟ باشگاه سپاهان به خاطر مسائل مالی یکسری بازیکن را نخواست که من هم جزو آنها بودم. سقف قرارداد سپاهان در این فصل 700 میلیون تومان است و به همین خاطر آنها اعلام کردند که بیشتر از این مبلغ نمی توانند بپردازند. من به باشگاه گفتم اگر بحث فقط مالی است، من توافق می کنم اما اگر مربی مرا نمی خواهد، می روم که باشگاه خواهان ماندنم شد و در تیم محبوبم ماندگار شدم.


او ادامه داد: من چندین سال در سپاهان بازی کردم و این تیم را دوست دارم. برای من در سپاهان مسائل مالی اهمیتی ندارد و دنبال این هستم تا تیمم موفق باشد. امسال هم با تمام توان بازی می کنم.


هافبک سپاهان با اشاره انتقادهایی که از جوان شدن این تیم می شود، بیان کرد: ما باید به نظرات احترام بگذاریم. به هر حال کسی که می گوید سپاهان جوان شده و حرفی برای گفتن ندارد، حتما برای خودش بررسی کرده است. ما باید سعی کنیم داخل زمین جواب انتقادها را بدهیم.


پاپی در پایان افزود: قطعا یارگیری ویسی بر اساس منطق و با دانش و تفکر صورت گرفته است. اینطور نبوده که همینطور بازیکن جذب شود. او هدفش موفقیت با سپاهان است و ما نیز کمک می کنیم تا بتوانیم روزهای خوبی را سپری کنیم.

سه شنبه 22 تیر 1395  12:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها