0

پرویز کاظمی: شورای نگهبان احمدی نژاد را تأیید نکند تا همه راحت باشند

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

پرویز کاظمی که حدود ۱۰ ماه وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم بوده، به دلیل اختلافات دیدگاهی و مدیریتی با احمدی نژاد، مهرماه ۱۳۸۵ از وزارت استعفا داد و به عرصه اقتصاد و صنعت بازگشت. وی در گفت وگوی تفصیلی با ایسنا به طرح دیدگاهش درباره انتخابات آینده ریاست جمهوری پرداخت و درباره احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در این انتخابات گفت: من توصیه می‌کنم شورای نگهبان تایید نکند تا همه راحت باشند. پرویز کاظمی در ادامه تحلیل خود از انتخابات آینده تأکید کرد: اصولگرایان به جهت شکستی که(در انتخابات مجلس)خوردند، بعید می‌دانم  بتوانند روی یک نفر اتفاق نظر داشته باشند. اصلاح طلبان نیز به احتمال قوی حمایت از آقای روحانی را ادامه می‌دهند بنابراین نهایتا به نظر نمی‌رسد انتخابات هیجانی و پر شوری در پیش داشته باشیم. مگر این که فضای بازی ایجاد شده و افراد مختلف با نظرات متفاوت به میدان آمده و دیدگاه های خود را مطرح کنند که در این شرایط ممکن است کارنامه آقای روحانی نیز ارزیابی شده و به چالش کشیده شود.

احمدی نژاد خودش باعث و بانی فتنه 88 بود
پرویز کاظمی درخصوص انتخابات سال 88 نیز گفت:  انتخابات دور دوم آقای احمدی نژاد ۲۲ خرداد بود. من چهارشنبه همان هفته یعنی ۲۰ خرداد جلسه ای خصوصی با آقای لاریجانی داشتم و با ایشان مطرح کردم که اگر آقای احمدی نژاد روی کار بیاید چه اتفاقی در کشور می افتد. گفتم که اگر ایشان مجدد روی کار بیاید کشور خسارتی می‌بیند که قابل جبران نیست.  وی افزود: به هرحال شورای نگهبان ایشان را تایید کرده و برای ریاست جمهوری مجدد جلو آمده بود. آقای لاریجانی هم در آن جلسه گفتند من نمی‌دانم این چه پدیده ای است که نمی‌توانیم کنترلش کنیم. وزیر سابق رفاه و تأمین اجتماعی تأکید کرد: این نکته نیز قابل توجه است که شاید باید زمان می‌گذشت و دستش رو می شد که در مقابل مقام معظم رهبری می ایستد، آن ۱۱ روز خانه نشینی را انجام می‌دهد،  آقای مشایی را معاون خود می‌کند و می‌گوید مجلس در راس امور نیست. خیزی که آقای احمدی نژاد در دور دوم برداشت چیز دیگری بود. اگر دقت کنیم می‌بینیم او هیچ وقت و هیچ جا از فتنه صحبت نکرده و نمی‌کند چون خودش باعث و بانی فتنه ۸۸ بود.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 20 تیر 1395  7:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها