0

آیا رازی در دل لوگوی جدید God of War نهفته است؟

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آیا رازی در دل لوگوی جدید God of War نهفته است؟

همانطور که احتمالا می دانید، نمایش قسمت جدید سری بازی های God of War در E3 2016 بحث های بسیار زیادی درباره این بازی به راه انداخته است.  یکی از از بحث های پیرامون این بازی، به لوگوی جدید این بازی و برداشت هایی که از آن می شود مربوط می شود. اما آیا این دایره قرمز رنگ رازی برای گفتن دارد؟

 

بجای علامت امگای قسمت های قبلی God of War، بازی جدید نشانی شبیه به علامت های وایکینگ ها دارد که بر روی آن حروفی به زبان اسکاندیناوی باستان دیده می شود. از آنجایی که هنوز هیچ اطلاعات دقیقی، بجز آنچه در E3 2016 دیده شد، از بازی God of War جدید فاش نشده است، هیچکس واقعا نمی داند چه چیزی در God of War جدید انتظارمان را می کشد. شاید همه ی این ها به خاطر حدسیات بسیار زیاد و بعضا هیجان انگیز طرفداران بازی باشد.

 

این حدسیات درباره لوگوی God of War جدید نیز زده شده است. بعضی ها می گویند نشانه هایی که دور تا دور لوگوی جدید دیده می شود، به تاریخ عرضه بازی اشاره دارند. از طرفی گروه دیگری که کمی با حروف و نشانه های زبان اسکاندیناوی باستان آشنایی دارند، عقیده ی دیگری دارند.

 

این گروه معتقدند نشانه های موجود بر روی لوگوی God of War جدید به خدایان اساطیر اسکاندیناوی مرتبط است. به گفته ی این افراد، این نشانه ها به خدایانی چون ادین، فریا، اینگ، بالدور، هل، Ullr(که ممکن است پسر کرتوس باشد که در تریلر بازی دیده شد) متعلق است و در نهایت نشان پایینی که به مان مربوط می شود.

 

هنوز معلوم نیست کریتوس چه ارتباطی با خدایان اسکاندیناوی دارد، اما آنطور که به نظر می رسد در ماجراجویی جدیدش با آن ها برخورد خواهد کرد. علاوه بر این نشانه ها، حروف دیگری در قسمت بالای چپ و پایین راست لوگوی جدید دیده می شوند که هنوز ترجمه نشده اند و نمی دانیم به چه چیزی ممکن است مربوط شود.

 

هنوز تاریخ عرضه ای برای قسمت جدید سری بازی های God of War مشخص نشده است اما با چیزی که در نمایش خیره کننده E3 دیدیم ، احتمالا بهترین و بدون شک زیباترین بازی این سری خواهد بود.

 

god of war

پنج شنبه 17 تیر 1395  8:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها