0

پايداري در انجام كار در برنامه «رنج و گنج» تبيين مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پايداري در انجام كار در برنامه «رنج و گنج» تبيين مي‌شود

89/10/12 - 14:38
شماره:8910121063
نسخه چاپي ارسال به دوستان
/اخبار كوتاه از راديو قرآن/
پايداري در انجام كار در برنامه «رنج و گنج» تبيين مي‌شود

خبرگزاري فارس: برنامه «رنج و گنج» اين هفته به بيان پايداري در انجام كار و دوري از سستي براي به سرانجام رساندن كارها از ديدگاه قرآن و معصومان (ع) مي‌پردازد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي راديو قرآن، در برنامه «رنج و گنج» هفته دوم دي‌ماه، حجت‌الاسلام سيداحمد روحاني، پايداري در انجام كار و اهميت توجه به عاقبت كارها از ديدگاه قرآن و معصومان (ع) را مورد بررسي قرار مي‌دهد.
در اين برنامه، با تاكيد بر آيات الهي و روايات مربوط به مبحث كار به پشتكار در انجام كارها و دروري از سستي و تنبلي توصيه مي‌شود.
برنامه «رنج و گنج» با محوريت «همت مضاعف و كار مضاعف» به تهيه كنندگي و سردبيري فاطمه سالمي و گويندگي مرتضي احمدپور، روزهاي فرد از ساعت 14:30 به مدت 10دقيقه از راديو قرآن پخش مي‌شود.

*هر روز با تفسير يك حديث در برنامه «صبح ايمان»

برنامه «صبح ايمان» اين هفته به بررسي احاديث معصومان (ع) منتسب به آن روز از هفته مي‌پردازد.
سميه خراج سردبير برنامه «صبح ايمان» گفت: در اين برنامه صبحگاهي كه هر روز پخش مي‌شود، براي آشنايي مخاطبان و بهره از كلام ائمه (ع) تفسير حديثي از معصوم، متعلق به آن روز گنجانده شده است.
وي ادامه داد: دعاي فرج, آيةالكرسي, گزارش‌هاي مردمي و اطلاع رساني از فعاليت‌هاي قرآني كشور، در قالب خبر و مصاحبه، از ديگر بخش‌هاي تعريف شده در اين برنامه است.
برنامه صبح ايمان اين هفته از 11 لغايت 16 دي‌ماه، به سردبيري سميه خراج، تهيه كنندگي منيژه جوادي و گويندگي رضا خضرايي، ساعت 7:10 الي 7:55 از راديو قرآن پخش مي‌شود.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  6:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها