0

گمانه زنی ها درباره علت غیبت عارف در نشست دولت و مجلس

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

جلسه مشترک دولت و مجلس دوشنبه شب به میزبانی رئیس جمهور و در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد و بسیاری از چهره های مجلس دهم در این نشست حضور یافتند اما محمدرضا عارف چهره مطرح لیست امید در تهران و نیز علی مطهری نایب رئیس مجلس از غایبان مهم این نشست بود. برخی رسانه ها از عارف به عنوان «غایب بزرگ» این جلسه نام برده اند.

تسنیم در این باره نوشت: پس از انتخابات هیئت رئیسه مجلس و انتخاب علی لاریجانی به ریاست مجلس، محمدرضا عارف از حمایت دولت از علی لاریجانی دلخور بوده و به نظر می رسد غیبت عارف در این جلسه نیز بی ارتباط با این مسئله نبوده است. عارف چند روز قبل از انتخاب رئیس جدید مجلس نیز در سخنانی نسبت به حمایت از فرد خاص برای ریاست مجلس هشدار داده بود. به نظر می رسید این هشدار عارف متوجه دولت و رئیس جمهور و مشاوران وی می شد.

در عین حال محمدرضا نجفی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به فارس در این باره گفت: با شناختی که از عارف دارم گمان نمی کنم عدم حضور وی دلیل خاصی داشته باشد. نجفی در ادامه تاکید کرد که گمان نمی کنم و اطمینان دارم که حضور نیافتن عارف در نشست شب گذشته مجلس و دولت علت خاصی نداشته است.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 15 تیر 1395  1:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها