0

نکونام دستیار کی‌روش در تیم ملی ایران

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

نکونام دستیار کی‌روش در تیم ملی ایران

بعد از مدت ها گمانه زنی به نظر می رسد حضور کاپیتان سابق تیم ملی به عنوان دستیار ایرانی جدید در کادر فنی تیم ملی مراحل نهایی خود را طی می کند.

نکونام دستیار کی‌روش در تیم ملی ایران

 

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران بعد از این که قراردادش با باشگاه العربی به پایان رسید در طول هفته های گذشته با هیچ تیمی به توافق نرسید تا پیرو مذاکراتی که از ماه ها قبل برای اضافه شدن به کادر فنی تیم ملی و دستیاری کارلوس کی روش داشت تصمیم به خداحافظی از مستطیل سبز گرفته تا رسما به عنوان مربی جدید تیم ملی معرفی شود.


محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی فوتبال در خصوص این اتفاق گفت: پیش از این هم سرمربی تیم ملی درخواست حضور نکونام در کادر فنی را ارائه کرده بود که ارزیابی رئیس فدراسیون و بنده نیز از این انتخاب مثبت بود. به همین خاطر در آینده ای نزدیک و به جهت مذاکره نهایی برای همکاری جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی برای حضور به عنوان یکی از اعضای کادر فنی ،جلسه ای  با حضور رئیس فدراسیون، بنده و نکونام برگزار می شود تا این موضوع عملیاتی و اجرایی شود که نتایج آن در خصوص حضور این بازیکن به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی رسما اعلام می شود».


با این تفاسیر نکونام که همواره رابطه خوبی با سرمربی پرتغالی تیم ملی داشته از این پس به عنوان دستیار ایرانی جدید کی روش در تیم ملی حضور خواهد داشت تا ورود به عرصه مربیگری را از تیم ملی ایران استارت بزند. گفته می شود او هم زمان با همکاری با کی روش در مقدماتی جام جهانی 2018 در کلاس های مربیگری بین المللی نیز شرکت خواهد کرد تا مدارک لازم را دریافت کند.


در واکنش به این خبر نزدیکان جواد نکونام مدعی شدند این بازیکن هنوز هم منتظر دریافت پیشنهاد مناسبی از تیم های لیگ برتری است تا یک سال دیگر به فوتبالش ادامه داده و سپس خداحافظی کند اما اگر این پیشنهاد ارائه نشود او کفش ها را آویخته و رسما با حضور در جمع اعضای کادر فنی تیم ملی به عرصه مربیگری گام خواهد گذاشت.

دوشنبه 14 تیر 1395  5:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها