0

قرارداد با بوئینگ و ایرباس خیلی خیلی خیلی پیچیده است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

قرارداد با بوئینگ و ایرباس خیلی خیلی خیلی پیچیده است

قرارداد با بوئینگ و ایرباس خیلی خیلی خیلی پیچیده استوزیر راه و شهرسازی از ادامه مذاکرات قراردادی با شرکت های بوئینگ و ایرباس برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: باور کنید قرارداد خیلی خیلی خیلی پیچیده است و بنده تعیین کننده زمان تحویل هواپیماها نیستم.به گزارش تسنیم، آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص مذاکرات با بوئینگ و ایرباس اظهار داشت: مذاکرات با هواپیماسازی‌های بوئینگ و ایرباس همچنان ادامه دارد و توافقات در این زمینه بر اساس موعد زمانبندی که اعلام کرده‌ام، اجرایی می‌شود.

 

وی گفت: باور کنید قرارداد خیلی خیلی خیلی پیچیده‌ای است و در خصوص زمان تحویل هواپیماها بنده تعیین کننده نیستم ولی کار را انجام می‌دهیم.در روزهای اخیر برخی رسانه ها از وعده های محقق نشده وی در خصوص خرید هواپیماهای ایرباس انتقاد کرده بودند.

 

چرا که طبق آخرین وعده ها قرار بوده قرارداد خرید ایرباس ها در 3 ماه اول سال جاری نهایی شود که تاکنون محقق نشده است. ضمن این که خبری از مجوز «دفتر کنترل دارایی‌های خارجی آمریکا» به کمپانی ایرباس که قرار بود تا ۱۰ تیر صادر شود نیز نیست.آخوندی درباره هواپیماهای ایرباس A380 نیز اظهار داشت:‌ خرید این هواپیما اختیاری است و می‌توانیم آن را بخریم و می‌توانیم نخریم.وی هم چنین با بیان این که آمارها نشان می دهد مسکن در حال خروج از رکود است، اظهار داشت:‌ در بهار امسال تقاضای تسهیلات ساخت و خرید مسکن رشد جدی داشته است.

 

اظهارات وی حاکی از آن است که در بهار 95، حدود 21 هزار فقره وام خرید مسکن پرداخت شده است که نسبت به سال گذشته بیش از 14 درصد افزایش را نشان می دهد. ضمن این که حجم تسهیلات خرید نیز نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. در بخش تسهیلات ساخت هم حدود 15 هزار و 600 فقره تسهیلات در سه ماه ابتدای سال پرداخت شده که نسبت به سال گذشته 34 درصد رشد داشته است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 14 تیر 1395  8:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها