0

احسان علیخانی: از سینماگران حمایت می‌کنم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

احسان علیخانی: از سینماگران حمایت می‌کنم

مجری برنامه «ماه عسل»گفت: با توجه به شرایط و بودجه فیلم‌ها می‌دانم که خیلی از تهیه کننده شاید برایشان تیزر پخش کردن سخت است اما تردید نکنید که «ماه عسل» کنار همه هنرمندان سینما هست و از آنها حمایت می‌کند.
احسان علیخانی: از سینماگران حمایت می‌کنم

 بعد از پخش برنامه جمعه شب «ماه عسل» برای برخی از اهالی سینما سوالی پیش آمد مبنی بر اینکه چرا محمدحسین مهدویان باید به برنامه پربیننده‌ای مثل «ماه عسل» بیاید و درباره فیلمش صحبت کند.

احسان علیخانی در پاسخ به این سؤال گفت: ما قبل از «ایستاده در غبار» میهمانی به نام علیرضا محمودی داشتیم که ماجرای زندگی‌اش به شدت شبیه «ابد و یک روز» بود و من در همان قسمت از این فیلم هم یاد کردم و مردم را به تماشای آن پیشنهاد کردم.

او ادامه داد: قبل‌تر از آن از فیلم «بارکد» مصطفی کیایی در برنامه یاد کردم که همه بروند و تماشا کنند. روز گذشته هم درباره فیلم «دختر» آقای میرکریمی صحبت کردیم. اما اگر درباره «ایستاده در غبار» ویژه‌تر عمل شد به خاطر این بود که سوالی برای همه ما مطرح شده و آن هم درباره آینده حاج احمد متوسلیان و همراهانش بعد از آن سفر است. در واقع ما در «ماه عسل»، «ایستاده در غبار» را ادامه دادیم و با حضور مهدویان، پسر حاج محسن موسوی و دوستانش سعی کردیم پاسخ‌هایی برای سوالاتمان پیدا کنیم چون فیلم بدون پاسخ تمام شد و سرنوشت آنها نامعلوم بود.

علیخانی با اشاره به اینکه قصد ندارد تبعیضی برای فیلم‌ها قائل شود گفت: ما اصلاً ًتبعیضی قائل نشدیم و درباره خیلی فیلم‌ها در «ماه عسل» حرف زدیم. در همان روزهای ابتدایی برنامه درباره جایزه بسیار خوب آقای اصغر فرهادی و شهاب حسینی صحبت کردم و بچه‌های «ماه عسل» هم، همه ایستادند و این دونفر را تشویق کردند.

این تهیه کننده و مجری گفت همراه تهیه کنندگان سینما هست و اشاره کرد: اما با توجه به شرایط و بودجه فیلم‌ها می‌دانم که خیلی از تهیه کننده شاید برایشان تیزر پخش کردن سخت است اما تردید نکنید که «ماه عسل» کنار همه هنرمندان سینما هست و از آنها حمایت می‌کند.

احسان علیخانی دو شب پیش نیز به رضا میرکریمی و فرهاد اصلانی برای جایزه‌ای که برای فیلم «دختر» نصیبشان شده بود تبریک گفت و همچنین شب گذشته از پیوستن سینماگرانی نظیر علی نصیریان و رضامیرکریمی در کمپین ملی علیه اقدام آمریکا خبر داد.

«ماه عسل» هرشب حوالی ساعت 19 به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی روی آنتن می‌رود.

تسنيم

دوشنبه 14 تیر 1395  2:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها