0

رحمتی: مظلومی اسمم رابیاورد جواب می‌دهم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رحمتی: مظلومی اسمم رابیاورد جواب می‌دهم

کاپیتان استقلال ادعا می کند هدف این باشگاه برای فصل جدید این است که ناکامی فصل های گذشته را جبران کند.

رحمتی: مظلومی اسمم رابیاورد جواب می‌دهم

 

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی بعد از ثبت قرارداد خود در هیئت فوتبال به خبرنگاران گفت: فصل قبل باشگاه بازیکنان جوانی را جذب کرد که این سیاست‌ها برای فصل آینده نیز ادامه داشت. برای فصل آینده یک تعداد بازیکن بیشتر ملی‌پوش به جمع ما اضافه شدند که همین موضوع شخصیت و بزرگ بودن را به تیم می‌دهد. مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیدند و می‌خواهیم با حمایت هواداران ناکامی‌های فصل گذشته را جبران کنیم.


او درمورد دلیل ناکامی استقلال در فصل گذشته هم می گوید: ما در فصل گذشته در اواسط فصل از نظر بازیکن کم آوردیم، به‌طور مثال روزبه چشمی را به‌خاطر مصدومیت از دست دادیم. شرایط ما در این زمینه سخت بود و با وجود این شرایط سخت توانستیم سهمیه کسب کنیم که این موضوع کار بزرگی بود.

 

رحمتی در پاسخ به این پرسش که چرا در نیم‌فصل قراردادش را سه ساله با باشگاه استقلال تمدید کرد هم گفت: با درخواست و نظر مسئولان باشگاه در نیم‌فصل قراردادم را سه ساله تمدید کردم و با توجه به اینکه در آن زمان از نظر قانونی نمی‌توانستیم قراردادم را به‌ثبت برسانیم، در حال حاضر این کار را انجام دادیم.

 

 دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در مورد اظهارنظرهای مظلومی در برنامه 90 و اینکه او معتقد است یک نفر از داخل تیم در کار او اخلال ایجاد کرده، گفت: بهتر است در این مورد از خود مظلومی بپرسید که منظورش از آن یک نفر چه کسی است. اگر اسم مرا آورد آن وقت جواب می‌دهم، وگرنه این موضوع به من مربوط نمی‌شود

یک شنبه 13 تیر 1395  4:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها