0

تقدیر از ژان رنو در کارلووی واری

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

تقدیر از ژان رنو در کارلووی واری

ژان رنو بازیگر فرانسوی در پنجاه‌ویکمین دوره جشنواره کارلووی واری با اهدای جایزه افتخاری پرزیدنت مورد تقدیر قرار می‌گیرد.
تقدیر از ژان رنو در کارلووی واری

جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری از اول تا نهم جولای برگزار خواهد شد. این دوره از جشنواره فیلم کارلووی واری با نمایش فیلم کمدی رمانتیک «کافه سوسایتی» به کار خود خاتمه می‌دهد.

«کافه سوسایتی» به کارگردانی وودی آلن و بازی جسی آیزنبرگ و کریستن استوارت نخستین بار در افتتاحیه جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد.

در این جشنواره علاوه بر اهدای جایزه افتخاری پرزیدنت به ژان رنو، فیلم «لئون» نیز نمایشی ویژه خواهد داشت. رنو در «لئون» به کارگردانی لوک بسون نقش آدمکشی حرفه‌ای را بازی می‌کرد که دختری نوجوان را زیر پروبال خود می‌گیرد.

این بازیگر که تا کنون سه بار نامزد دریافت جایزه سزار شده است، سابقه حضور در فیلم‌های مانند «ماموریت غیرممکن» و «رمز داوینچی» و «گودزیلا» را دارد. از آخرین بازی‌های سینمایی او می‌توان به حضور در «آخرین چهره» به کارگردانی شان پن اشاره کرد. او در فیلم شان پن در نقش پزشک مشغول به کار در یک کشور جنگ‌زده آفریقایی ظاهر شده است.

مایکل شانون از دیگر چهره‌های سرشناس حاضر در جشنواره کارلووی واری امسال است. شانون برای معرفی فیلم «کاملاً ناشناخته» به این جشنواره گام می‌نهد. این درام اسرارآمیز با بازی ریچل وایز، کتی بیتز، دنی گلاور و مایکل شانون نخستین بار ماه ژانویه در جشنواره فیلم ساندنس نمایش داده شد.

منبع:خبرانلاين

جمعه 11 تیر 1395  2:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها