0

قابلیت جدید اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 با لمس سه‌ بعدی

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

قابلیت جدید اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 با لمس سه‌ بعدی

همانطور که اطلاع دارید، نسخه پیش نمایش از سیستم عامل iOS 10 کمپانی اپل هم‌اکنون در اختیار توسعه دهندگان و کاربران علاقه‌مند به این نسخه قرار گرفته است تا مهندسان اپل بتوانند بازخورد کاربران نسبت به قابلیت‌های جدید این سیستم‌ عامل را ارزیابی کنند. از جمله قابلیت‌های جدید در iOS 10 می‌توان به روشن شدن خودکار صفحه پس از بلند کردن آیفون، بهینه‌ سازی بخش گالری، امکان پاک کردن برنامه‌های سیستمی و همچنین تغییرات در منوی پایینی سیستم عامل اشاره کرد. اما حالا امکان اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 با لمس سه بعدی فراهم شده است.

 

امکان اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 فراهم شد.

قابلیت جدید اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 مشکل بسیاری از کاربران با سرعت اینترنت پایین را در گجت‌های اهالی کوپرتینو برطرف می‌کند. به کمک این قابلیت جدید قادر هستید تا به کمک لمس سه بعدی صفحه نمایش، دانلود شدن اپلیکیشن‌ها را اولویت‌ بندی کرده و چینش آنها را در لیست دانلود تغییر دهید.

اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10

این قابلیت واقعا کاربردی بوده و بسیاری از کاربران چندین سال است که در سیستم عامل iOS اهالی کوپرتینو منتظر آن هستند. به‌عنوان‌مثال برخی کاربران در گذشته حین راه‌اندازی آیفون خود، باید چندین ساعت منتظر دانلود شدن بازی‌های دلخواه خود می‌ماندند و در این بین تا دانلود شدن بازی‌های نسبتا حجیم از خدمات سایر اپلیکیشن‌ها نظیر گوگل مپس بی‌بهره می‌ماندند. اما به کمک قابلیت اولویت‌ بندی دانلودها در iOS 10 حالا می‌توان به دانلود اپلیکیشن‌های مهم نظیر گوگل مپس و تلگرام اولویت داد تا بازی‌ها در آینده و شاید در طول شب دانلود شوند. این قابلیت در آپدیت اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد نیز تاثیرگذار است.

یکی از خوانندگان وب سایت Macrumors برای اولین بار متوجه این تغییر در نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 10 شد. کاربران با لمس سه بعدی بر روی اپلیکیشن‌های در حال دانلود می‌توانند آنها را اولویت‌ بندی کنند (درست مثل تصویر بالا). تا زمان انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل به همراه خانواده آیفون 7 قابلیت‌های مخفی بیشتری از این سیستم عامل لو خواهد رفت.

پنج شنبه 10 تیر 1395  10:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها