0

دستور رئیس جمهور برای برکناری متخلفان فیش های حقوقی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

دستور رئیس جمهور برای برکناری متخلفان فیش های حقوقی

وزیر دادگستری درباره موضوع اخیر فیش های حقوقی نجومی با بیان این که «از همه دستگاه ها خواسته شد که لیست حقوقی کارکنانشان را اعلام کنند، دولت و شخص رئیس جمهور برخورد قاطعانه ای با این موضوع داشتند» گفت: رئیس جمهور  به طور جدی اعلام کردند کسانی که در موضوع فیش های حقوقی تخلف کرده اند باید برکنار شوند. همچنین به گزارش سامانه  پیامکی خبرگزاری  فارس پورمحمدی تاکید کرد :روحانی در جلسه روز گذشته  هیئت دولت  دستور داد  کسانی که  حقوق  خلاف گرفته اند برکنار شوند .

 

به گزارش وب سایت اطلاع رسانی شبکه خبر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی که شب گذشته در برنامه « تیتر امشب» سخن می گفت، افزود : نظام پرداخت در کشور ما متفاوت است. برخی بنگاهها بر اساس مصوبه هیات امنا یا هیات مدیره حقوق ومزایایی را تصویب کرده اند که بعضا چند برابر وزرا بوده است. وزیر دادگستری در خصوص استرداد مدیرعامل اسبق بانک ملی نیز  گفت: متاسفانه کانادا رفتار خصمانه ای با کشور ما دارد و اخیرا بخشی از اموال ما را ضبط کرده است. اما خبر دقیق و قابل اتکایی درباره خاوری وجود ندارد  و دولت کانادا همکاری برای عودت نامبرده به ایران نمی کند.


وزیر دادگستری همچنین  گفت: در بازگرداندن اموال بابک زنجانی نسبت به گذشته توفیق چندانی نداشته‌ایم و ان‌شاءا... بتوانیم در رابطه با استرداد اموال به جایی برسیم.وی درباره فرار های مالیاتی نیز  افزود: حجم فرار مالیاتی در کشور ما بالاست. عمده فرار مالیاتی در بخش غیر دولتی انجام می شود. یک فرار مالیاتی بزرگ در حوزه کسب و کار کشور به وجود آمده است هرچند اخذ مالیات در کشور رشد داشته است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 10 تیر 1395  7:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها