0

كوه‌هاي تهران آخر هفته سفيد‌پوش مي‌شوند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

كوه‌هاي تهران آخر هفته سفيد‌پوش مي‌شوند

89/10/12 - 14:45
شماره:8910051078
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مدير كل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي:
كوه‌هاي تهران آخر هفته سفيد‌پوش مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مدير كل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي با بيان اين‌كه از شب سه‌شنبه بارش باران در تهران شروع مي‌شود، گفت: پيش‌بيني مي‌كنيم در روز پنجشنبه كوه‌هاي تهران تا دامنه‌ها سفيد‌پوش شود.

پرويز رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، درباره وضعيت هواي تهران گفت: ديد در تهران بالاي 30 كيلومتر است از شب گذشته سرعت وزش باد به 36 كيلومتر بر ساعت هم رسيده است.

مدير كل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي تصريح كرد:‌ از نظر ديد كاملاً مشخص است هواي تهران تميز است و بر اثر وزش باد كه از شب گذشته آغاز شده هوا تميز شده است.

وي در ادامه با بيان اين‌كه ميزان بارندگي‌ها در استان تهران در حد 1.5 ميلي‌متر بوده است‌، افزود: در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه نيز شاهد بارش باران در تهران خواهيم بود.

رضازاده اظهار داشت: از اواخر شب سه‌شنبه بارندگي در تهران آغاز مي‌شود و بارش خوبي را خواهيم داشت.

مدير كل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي بيان كرد: با توجه به بارش برف در روز پنجشنبه پيش‌بيني مي‌شود كوه‌هاي مشرف به تهران سفيد‌پوش شوند.

وي با اشاره به اين‌كه از روز سه‌شنبه از غرب كشور بارش باران و برف شروع مي‌شود، گفت: از روز سه‌شنبه و چهارشنبه در استان‌هاي سمنان، تهران، مركزي، لرستان، چهارمحال بختياري، كرمانشاه، جنوب كردستان، قزوين و البرز شاهد بارش باران و برف خواهيم بود.

رضازاده با بيان اين‌كه روز پنچشنبه نيز بارش‌ها به صورت پراكنده است،‌ اظهار داشت: در روز جمعه بخش عمده بارش در اردبيل و گيلان و به صورت پراكنده در مازندارن خواهد بود.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  5:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها