0

اقدام ملكه انگليس توهين به ملت اين كشور بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اقدام ملكه انگليس توهين به ملت اين كشور بود

89/10/12 - 17:19
شماره:8910121423
نسخه چاپي ارسال به دوستان
غضنفر آبادي در گفت‌وگو با فارس:
اقدام ملكه انگليس توهين به ملت اين كشور بود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم بم اقدام ملكه انگليس در اعطاي نشان «سر» به سفير انگليس در ايران را توهين به مردم اين كشور خواند و گفت: اين اقدام چهره خبيث دولت انگليس را بيش از پيش نمايان ساخت.

موسي غضنفرآبادي نائب رئيس گروه دوستي پارلماني ايران و انگليس در گفت‌وگو با خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، در خصوص اظهارات و دخالت‌هاي سفير انگليس درباره اوضاع داخلي ايران و همچنين اعطاي نشان «سر» به وي از سوي ملكه اين كشور گفت: اين اقدام جز نشان دادن خوي استعمارگرايانه انگليسي‌ها چيزي نبوده و اقدام ملكه انگليس نيز تائيد كننده اين موضوع است.
وي اين موضوع را نشان دهنده گذشته جنايتكارانه ملت انگليس خواند و يادآور شد: ملت ايران حق دارد نسبت به اعمال منافقانه و تفرقه‌انگيزانه انگليس نفرت داشته باشد چرا كه اين كشور در ايران به دنبال فتنه و توطئه است.
نماينده مردم بم اقدام ملكه انگليس در اعطاي نشان «سر» به سفير انگليس در ايران را يك توهين نسبت به ملت اين كشور خواند و خاطرنشان كرد: اين اقدام چهره خبيث انگليس را بيش از پيش نمايان ساخت.
غضنفرآبادي در خصوص واكنش گروه دوستي پارلماني ايران و انگليس نسبت به اين موضوع گفت: اقدام بخصوصي انجام نگرفته چرا كه اعتماد و اطميناني بين ما و مقامات انگليسي وجود ندارد.
وي با اشاره به مواضع مقامات ايراني در اين خصوص گفت: وقتي چشم و گوش آنها بسته است و حقايق را نمي‌بينند سخن گفتن در اين مورد فايده‌اي ندارد.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  5:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها