0

ورود كماندوهاي رژيم صهيونيستي به كشتي «سلام»

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ورود كماندوهاي رژيم صهيونيستي به كشتي «سلام»

89/10/12 - 16:49
شماره:8910121392
نسخه چاپي ارسال به دوستان
ورود كماندوهاي رژيم صهيونيستي به كشتي «سلام»

خبرگزاري فارس: اعضاي حاضر در كشتي شكست حصر غزه اعلام كردند: چند كماندو اسرائيلي وارد كشتي شده و سؤالاتي را درباره مقصد كشتي و ماهيت و اعضاي آن داشتند و پس از آن از كشتي پياده شده و همچنان با ناوچه جنگي به تعقيب كشتي ادامه مي‌دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه برخي و منابع غير رسمي اعلام كردند كه سربازان صهيونيستي وارد كشتي «سلام» شده و اعضاي كاروان را دستگير كرده‌اند‏، اعضاي حاضر در كشتي اعلام كردند: چند كماندو اسرائيلي وارد كشتي شده و سؤالاتي را درباره مقصد كشتي و ماهيت و اعضاي آن داشتند و پس از آن از كشتي پياده شده و همچنان با ناوچه جنگي به تعقيب كشتي ادامه مي‌دهند.
بنا به گفته حاضران در كشتي، كشتي سلام در صورت عدم مشكل ساعت 8 بعدازظهر به وقت محلي در بندر العريش لنگر خواهد گرفت.
اين اقدام غيرقانوني در حالي صورت مي‌گيرد كه ورود به نيروهاي نظامي در آب‌هاي آزاد بين‌المللي از لحاظ قوانين عرف بين‌الملل ممنوع است
همچنين اعضاي كاروان اطلاع دادند كه هواپيماهاي صهيونيستي در حال گشت زني بر روي كشتي و اخطار به كاپيتان كشتي براي اعلام اسامي اعضاي كاروان هستند.
هشت تن از اعضاي كاروان از كشورهاي آذربايجان، هندوستان، اندونزي، مالزي و ژاپن نيز اين كشتي را همراهي مي‌كنند. اين كشتي مجوز حركت از سيرالئون دارد لذا با پرچم اين كشور به سمت مصر حركت كرده است و قرار است پس از عبور از آب‌هاي آزاد به بندر العريش مصر برسد.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  5:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها