0

داستان عجیب همسر یک قاچاقچی اسلحه

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

داستان عجیب همسر یک قاچاقچی اسلحه

زن یک قاچاقچی اسلحه در جنوب‌غرب تهران در جریان شلیک مرموزی که به شوهرش شده است داستان عجیبی را پیش روی پلیس قرار داد. 

ساعت ٢٣ ششم تیر ‌سال‌جاری ماموران کلانتری ١٥١ یافت‌آباد خبر مرگ مرد ٣٦ ساله‌ای به نام نادر که بر اثر اصابت گلوله به شقیقه‌اش در اتاق خواب منزلش جان باخته بود را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

دقایقی بعد قاضی‌مرادی، بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی در محل اعلام خبر واقع در شهرک صاحب‌الزمان خیابان فاخری حاضر شدند.

تحقیقات اولیه ماموران حاکی از آن بود که مرد جوان با اصابت گلوله «کلت شاه‌کش» جان باخته و ظواهر صحنه جرم نشان داد که وی خودکشی کرده است؛ همچنین ماموران با بررسی منزل متوفی موفق به کشف پنج قبضه سلاح ازجمله دولول شکاری شدند.

پس از بررسی اولیه صحنه وقوع جرم، تحقیقات از اهالی ساختمان و همسر متوفی صورت گرفت و همسر متوفی در اظهاراتش به بازپرس گفت: ٤١‌ سال دارم، حدود پنج‌سال قبل از همسر قبلی‌ام جدا شدم و از وی صاحب ٦ فرزند هستم، بعد از طلاق از همسر سابقم با نادر آشنا شدم. نادر به دلیل مصرف مواد مخدر و «شیشه» از خانواده‌اش طرد شده بود، مدتی صیغه وی بودم تا این‌که ازدواج کردیم و اکنون یک دختر دو و نیم ساله از او دارم.

وی ادامه داد: ٦ فرزند همسر قبلی‌ام نیز در منزل نادر زندگی می‌کنند. نادر تراشکار بود و به دلیل مصرف مواد مخدر شیشه نتوانسته بود به تراشکاری ادامه دهد و به همین دلیل شغلش را از دست داده بود. او همچنین مشکلات روحی و روانی داشت؛ حدود ساعت ١٩:١٥ امروز برای افطاری به موسسه خیریه محلمان رفتم و فرزندانم در منزل نبودند، زمانی که برگشتم هر چه در خانه را زدم، نادر در را باز نکرد؛ به همین دلیل از همسایه‌ها پیچ‌گوشتی گرفتم و با کمک اهالی ساختمان در خانه را باز کردم؛ زمانی که وارد خانه رفتم با جسد غرق در خون نادر در کنار تخت اتاق خواب مواجه شدم و بعد از آن با پلیس، اورژانس و خانواده همسرم تماس گرفتم.

کارآگاهان این احتمال را دادند که نادر فروشنده غیر‌مجاز سلاح بوده و از این طریق درآمد کسب می‌کرده است.

جسد نادر به پزشکی‌قانونی منتقل شد و در حالی‌ که بررسی‌های کارآگاهان در رابطه با این پرونده ادامه داشت، یکی از همسایگان متوفی به مأموران اعلام کرد كه یک قبضه سلاح از داخل منزلش کشف کرده است، همین سرنخ کافی بود که بازپرس امور جنایی تهران دستور بازداشت همسر نادر را صادر کند.

صبح روز سه‌شنبه همسر نادر به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهارات تازه‌اش به قاضی‌مرادی گفت: بعد از مشاهده جسد نادر با خانواده وی نیز تماس گرفتم و آنها به منزلمان آمدند؛ برادر نادر گمان کرد که من نادر را به قتل رسانده‌ام به همین خاطر خانواده‌اش به من حمله‌ور شدند، من نیز اسلحه‌ای را از اتاق برداشتم و به آنها گفتم که نادر با آن خودش را کشته است اما آنها باور نداشتند و قصد کتک زدنم را داشتند.

همسر نادر درباره علت مخفی کردن سلاح در منزل همسایه‌شان به بازپرس گفت: قصد فرار از دست خانواده نادر را داشتم که در راهروی ساختمان دیدم تعدادی دیگر از اعضای خانواد‌ه‌اش و همسایه‌ها آنجا هستند. پسرم در یک لحظه من را داخل منزل یکی از همسایه‌ها هل داد. من نیز به دلیل نجات جانم با اسلحه وارد خانه همسایه شدم و چون کسی آنجا نبود، اسلحه را داخل منزلشان پنهان کردم. پس از اظهارات همسر نادر، وی به اتهام اختفای ادله جرم با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت با صدور قرار وثیقه بازداشت شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه شهروند

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 9 تیر 1395  11:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها