0

خارجيان مقيم ايران از يارانه دولتي بهره‌مند شوند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

خارجيان مقيم ايران از يارانه دولتي بهره‌مند شوند

89/10/12 - 15:56
شماره:8909150874
نسخه چاپي ارسال به دوستان
علي‌رضايي در گفت‌وگو با فارس:
خارجيان مقيم ايران از يارانه دولتي بهره‌مند شوند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تربت حيدريه گفت: برخي از برادران عراقي و افعاني ما كه به صورت قانوني وارد كشور شده‌اند يارانه نمي‌گيرند اما بايد هرينه آزاد سازي قيمت‌ها را بپردازند؛ اميدواريم مجريان قانون هدفمندكردن يارانه‌ها به مشكلات اتباع خارجي توجه داشته باشند.

حجت‌الاسلام محمد علي‌رضايي نماينده مردم تربت حيدريه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، از همراهي مردم با دولت در اجراي قانون هدفمند كردن خبر داد و گفت: از ابتداي آغاز طرح هدفمندكردن يارانه‌ها تا امروز شاهد همراهي بي‌نظير مردم با دولت بوده‌ايم.

وي با بيان اينكه دولت به همراهي مردم در هدفمندكردن يارانه‌ها نياز دارد، افزود: برخي نارسايي‌ها در هدفمند كردن يارانه‌ها مشاهده مي‌شود كه بايد در آينده با كمك مردم برطرف شود.

نماينده مردم تربت حيدريه در مجلس همچنين گفت: دولت بايد چالش‌هاي موجود را شناسايي و براي برطرف كردن آن اقدام كند؛ حمل و نقل از جمله مشكلاتي بوده كه در اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها تاكنون مشاهده شده است.

علي‌رضايي به مشكلات اتباع خارجي نيز اشاره كرد و گفت: برخي از برادران عراقي و افعاني ما كه به صورت قانوني وارد كشور شده‌اند يارانه نمي‌گيرند اما بايد هرينه آزاد سازي قيمت‌ها را بپردازند؛ اميدواريم مجريان قانون هدفمندكردن يارانه‌ها به مشكلات اتباع خارجي توجه داشته باشند.

اين نماينده مجلس با تاكيد بر اينكه مجلس شوراي اسلامي همراهي خود را با دولت در اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها اعلام كرده است، اظهار داشت: دولت تنها مجري قانون هدفمندكردن يارانه‌ها نيست و مجلس شوراي اسلامي كه طرح هدفمندكردن يارانه‌ها را بررسي و تصويب كرده است بايد در اجراي اين قانون به دولت كمك كند.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها