0

امير ميقاني عنوان كرد: توليد انبوه تسليحات پدافند هوايي

 
Hosyin
Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان

امير ميقاني عنوان كرد: توليد انبوه تسليحات پدافند هوايي

امير ميقاني عنوان كرد:
توليد انبوه تسليحات پدافند هوايي
جام جم آنلاين: فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبيا(ص) از توليد انبوه و توان اين قرارگاه براي صادرات تسليحات پدافند هوايي به ديگر كشورها خبر داد.

امير خلبان احمد ميقاني فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبيا(ص) در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به دستاوردها و پيشرفت‌هاي صنايع دفاعي در بخش پدافند هوايي اظهار داشت: ما همه نيازهاي خود را در بعد پدافند هوايي در داخل كشور تأمين مي‌كنيم.

وي در خصوص توان ايران در صادرات تسليحات پدافند هوايي نيز تصريح كرد‌: ما زماني كه سلاحي را توليد مي‌كنيم توليد آن به صورت انبوه است و مازاد آن را مي‌توانيم در صورت صلاحديد به ديگر كشورها صادر كنيم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء(ص) همچنين با اشاره به تهديدات آمريكا عليه كشورمان، آن را يك جنگ رواني و تبليغات 31 ساله دانست و افزود: در چند سال اخير شاهديم كه چندين جنگ در ابعاد كوچكتر به كشورهاي منطقه توسط آمريكا تحميل شده است و در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطين صدها هزار نفر از مردم منطقه را كشتند، ولي موفق نشدند و خوب نتوانستند مديريت كنند و اين جنگ‌ها نتيجه‌اي برايشان نداشت.

امير ميقاني خاطرنشان كرد: اگر دشمن بخواهد تعرضي به خاك ايران داشته باشد با دفاع جانانه، قاطع و كوبنده ما روبه‌رو خواهد شد و آنها را تا انهدام كامل رها نخواهيم كرد بنابراين آنها چنين ريسكي نخواهند كرد و اين تهديداتشان تنها يك جنگ رواني است.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

یک شنبه 12 دی 1389  5:27 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها