0

حلب عرصه قدرت‌نمایی جبهه مقاومت است/ دمشق با برگ برنده مهمی به ژنو می‌رود

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

حلب عرصه قدرت‌نمایی جبهه مقاومت است/ دمشق با برگ برنده مهمی به ژنو می‌رود

«محمد ماهر موقع»، نماینده پارلمان سوریه در دمشق نبرد جاری در حلب را عامل تعیین کننده در موازنه‌های قدرت نظامی و سیاسی در شرایط فعلی خواند.

وی افزود: توطئه‌گران علیه جبهه مقاومت و بخصوص سوریه پس از ناکامی در قلمون، جنوب سوریه، تدمر و رقه هم اینک جبهه حلب را آخرین برگه برنده‌ای می‌بینند که می‌توانند روی آن حساب باز کنند.

نماینده سوری جبهه حلب را نقطه تلاقی منافع آمریکا با طرح ترکیه و عربستان در منطقه خواند و گفت: از همین روست که در مدت اخیر شاهد تشدید حملات تروریست‌ها و گسیل نیروها و تجهیزات آنها از مرزهای ترکیه به استان حلب بودیم.

موقع گفت: تمرکز امروز بر نبرد حلب در راستای نقشه کامل قدرت‌های ائتلاف مبارزه با تروریسم  شامل جمهوری اسلامی ایران، مقاومت اسلامی لبنان، عراق و روسیه است که هماهنگی و حضور همه این متحدان در کنار یکدیگر در عرصه حلب، جدیت و قاطعیت آنها را در مبارزه با تروریسم به جهانیان ثابت می‌کند.

نماینده پارلمان سوریه گفت: آتش سنگین روی سر تروریست‌ها در حلب این بشارت را می‌دهد که دولت سوریه با پیروزی در این میدان و دستیابی به مهم‌ترین برگه برنده در مذاکرات آتی ژنو حاضر می‌شود.

موقع ادامه داد: سوریه و متحدانش اجازه هرگز نمی‌گذارند اوضاع حلب اهرم فشاری از سوی معارضان مسلح در محافل بین المللی باقی بماند.

سه شنبه 8 تیر 1395  11:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها