0

بلژیک 4-0 مجارستان ، خشم شیاطین

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بلژیک 4-0 مجارستان ، خشم شیاطین

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مارک ویلموتس در این دیدار نمایش به مراتب بهتری از دیدارهای قبلی ارائه دادند و در نهایت با زدن 4 گل، صعودی مقتدرانه ای به مرحله بعد داشتند.

 

بلژیک بازی را بهتر آغاز کرد و دی بروین در دقیقه 4 اولین موقعیت جدی تیمش را ایجاد کرد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه مجارستان نداشت.


برتری بلژیکی ها ادامه داشت و این تیم توانست در دقیقه 10 سرانجام به گل برسد. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال دی بروین در مقابل دروازه به آلدرویلد رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

 

بلژیک 4-0 مجارستان ، خشم شیاطین


5 دقیقه بعد دی بروین می توانست روی پاس در عمق عالی لوکاکو، گل دوم را به ثمر برساند اما واکنش خوب کرالی، دروازه مجارستان را نجات داد.


در ادامه بازیکنان مجارستان ابتکار عمل را در دست گرفتند اما این بلژیکی ها بودند که روی ضدحملات موقعیت های بهتری به دست آوردند ولی ناهماهنگی و بی دقتی در زدن ضربات آخر باعث شد تا آنها نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم بلژیکی ها بهتر آغاز کردند و موقعیت های بیشتری نسبت به حریف داشتند. در مقابل بازیکنان مجارستان به دنبال رسیدن به گل تساوی روی ضدحملات بودند تا اینکه در دقیقه 78، بلژیک روی یک ضربه کرنر به گل دوم رسید.

 

بلژیک 4-0 مجارستان ، خشم شیاطین

 

ضربه کرنر در یک رفت و برگشت به هازارد رسید و او هم با یک پاس در عرض عالی، باتشوایی را در مقابل دروازه کرالی صاحب موقعیت کرد. این بازیکن هم با یک بغل پای ساده، حساب کار را 2-0 کرد.


مجارها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که روی ضدحمله گل سوم را دریافت کردند. روی یک ضدحمله سریع، توپ پشت محوطه جریمه مجارستان به هازارد رسید و او هم بعد از یک حرکت در عرض، با ضربه ای تماشایی، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

 

بلژیک 4-0 مجارستان ، خشم شیاطین

 

در ادامه مجارها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، جلو کشیدند و این فرصت را برای بلژیکی ها فراهم کرد تا روی حملات بار دیگر روی دروازه آنها خطرساز شوند و در نهایت در دقیقه 90، یانیک فریرا کاراسکو، گل چهارم را روی یکی از این ضدحملات و در موقعیتی تک به تک با کرالی به ثمر رساند تا بلژیک مقتدرانه راهی مرحله بعد شود. آنها در این مرحله باید با ولز روبرو شوند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 8 تیر 1395  7:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها