0

روایت سلطان فوتبال از سینما تا فوتبال/شنیده‌ام اوضاع سینما خوب نیست!

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

روایت سلطان فوتبال از سینما تا فوتبال/شنیده‌ام اوضاع سینما خوب نیست!

در خصوص علاقه‌اش نسبت به دیدن فیلم‌های سینمایی و در کل سینمای ایران گفت: اول اینکه عاشق سریال هستم و سینما هم بسیار دوست دارم اما شرایط (شلوغی) به نحوی است که نمی توانم حضور پررنگی برای دیدن فیلم ها داشته باشم.

وی در مورد حال و هوای این روزهای سینمای ایران بیان کرد: شنیده ام که اوضاع سینما خوب نیست؛ امیدوارم مسئولان به داد آن برسند و کاری کنند تا مخاطب بیشتری به سمت سینماها بیاید. چون یکی از بهترین مکان های تفریحی و سرگرم کننده است که مردم می توانند در آنجا لذت ببرند.

وی افزود: از طرفی اگر برنامه‌ریزی دقیق‌تری در جهت بالا بردن کیفیت فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی انجام شود، به طور قطع این مقوله جذاب‌تر و پرمخاطب تر خواهد شد.

این بازیکن مطرح فوتبال در خصوص علت ماندگاری یک هنرمند و یا بازیکن فوتبال اظهار داشت: هرکسی که بعد از ورود به عرصه هنر و یا ورزش صاحب شهرت و محبوبیت می‌شود باید جنبه خودش را نیز بالا ببرد؛ چرا که همان طور که شاهد بودیم و هستیم بسیاری از هنرمندان و فوتبالیست‌ها آمدند و رفتند اما فقط تعدادی از آنها ماندگار شدند و همچنان به کار خود ادامه می دهند. پس برای ماندگاری جنبه، مردمی و خاکی بودن و با دل مردم راه آمدن از ملزومات است.

وی از علاقه اش به بازیگران اینگونه بیان کرد: خوشبختانه بازیگران خوبی در عرصه سینما و تلویزیون داریم که نمی خواهم تک تک نام ببرم. چون همه آن‌ها را دوست دارم. به عنوان نمونه سریال «ستایش» از جمله آثاری بود که برای دیدنش هرجا بودم خودم را به منزل می‌رساندم.

پروین در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص حال و هوای پرسپولیس در فصل جاری خاطرنشان کرد: باید توجه داشت پرسپولیس و استقلال همیشه از روی نیمکت ضربه خوردند؛ یعنی زمانی که زیاد بازیکن می گیرند غر زدن شروع می شود که چرا ما بازی نمی کنیم. این غر زدن ها کم کم به دعوا ختم می شود. در کل امسال بازیکن های خوبی گرفتیم و امیدوارم که بتوانند بعد از چند سال قهرمان شوند. 

یک شنبه 6 تیر 1395  8:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها