0

اژه ای: عده ای به دست دادن و صحبت تلفنی با ظالم دلخوش هستند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اژه ای: عده ای به دست دادن و صحبت تلفنی با ظالم دلخوش هستند

 

اژه ای: عده ای به دست دادن و صحبت تلفنی با ظالم دلخوش هستند

 

 معاون اول قوه قضاییه با بیان این که شهدا در راه بودند و با زمان کوتاهی که طی کردند به مقصدی عالی رسیدند، افزود: آن وقت عده‌ای دل‌شان خوش است که از کنار یک مقام ظالم و جاعل رد شده‌اند، با فلانی دست داده‌اند یا تلفنی صحبت کرده‌اند. به گزارش تسنیم، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای که  پنج شنبه شب در مراسم تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان دستگاه قضا سخن می گفت، تصریح کرد: تا زمانی که انقلاب باقی است آمریکا هم باقی است و ظلم می‌کند و از هر کسی که بتواند، علیه نظام جمهوری اسلامی استفاده ابزاری می‌کند، بنابراین باید هوشیار باشیم که امروز آمریکا از چه‌کسی می‌خواهد حمایت کند.

 

به گزارش ایسنا و فارس، اژه‌ای همچنین روز گذشته در چهارمین روز از هفته قوه قضاییه در خطبه‌های پیش از نماز جمعه تهران با بیان این که آمریکا از قبل از انقلاب تا به امروز  جنایت‌های بی‌شماری را در ایران اسلامی مرتکب شده است، تأکید کرد: در طول این 37 سال هر جنایتی که توسط تروریست‌ها، آدم کش‌ها و ضدانقلاب‌ها رخ داده به نحوی از انحا آمریکا در آن شریک بوده و باید پاسخ گو باشد. وی افزود: مگر می‌شود از این همه جنایت های آمریکا صرف نظر کرد. مگر می شود به چنین دشمنی اعتماد کرد. مگر می شود به شیطان بزرگی مانند آمریکا که تحریم های اقتصادی و فشارهای گوناگون سیاسی و تبلیغاتی و فشارهای فراوان علیه این ملت وارد کرده، دست دوستی داد.
 
مشاطه گری چهره آمریکا خیانت به ملت است
محسنی اژه‌ای تصریح کرد: آیا اقدام کسانی که امروز تلاش می کنند چهره زشت، خشن، افراطی و خطرناک آمریکا را با مشاطه‌گری تزیین کنند و از زشتی او بکاهند و نیز اقدام کسانی که امروز سعی می کنند جنایت های آمریکا را نه تنها بر ایران بلکه بر این مردم عزیز و بر بسیاری از کشورهای اسلامی کمرنگ کنند و این جنایت ها را به فراموشی بسپارند و نگذارند که این نسل جوان با این جنایت ها آشنا شود، خیانت به ملت و انقلاب نیست؟

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 5 تیر 1395  11:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها