0

حل مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 در اولویت قرار گرفته است

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

حل مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 در اولویت قرار گرفته است

همانطور که می‌دانید، شرکت چینی وان پلاس اخیرا از پرچمدار جدید و 400 دلاری خود با نام وان پلاس 3 (OnePlus 3) رونمایی کرده است. با اینکه این محصول بازخورد خوبی از سوی هواداران و منتقدین دریافت کرده است، بسیاری از خریداران از مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 حرف زده‌اند.

 

 

مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 در اولویت سازندگان چینی قرار دارد

پنل آپتیک آمولد – Optic AMOLED – ساخته کمپانی سامسونگ بوده و مطابق با مشخصات سخت‌افزاری وان پلاس 3 کالیبره شده است. بسیاری از شکایات کاربران در مورد مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 مربوط به‌دقت پایین رنگ‌های تولیدی است؛ همانطور که در بررسی وان پلاس 3 گفتیم، تصاویر تولیدی در صفحه نمایش این پرچمدار به آبی متمایل هستند.

کارل پی، یکی از موسسان وان پلاس، با بالا گرفتن حجمه انتقادات کاربران، بالاخره در مقابل برخی نظرات عکس‌العمل نشان داد. وی نظراتی مبنی بر کیفیت تولید پایین محصولات وان پلاس به جهت کاهش قیمت‌ را رد کرد و سپس از حل مشکل درجه بندی و پیمایش صفحه در آپدیت نرم‌افزاری (OTA) پیش رو خبر داد. گفته می‌شود با نصب این آپدیت، مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 با استاندارد تصویری sRGB برطرف می‌شود.

به نظر می‌رسد، کارشناسان این برند چینی مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 را کاملا جدی گرفته‌اند. اخیرا تصویری در انجمن گفت‌وگوی وان پلاس منتشر شده است که در آن صفحه هوم اسکرین وان پلاس 3 در نسخه معمولی و آزمایشی مقایسه شده‌ است. با این که تیم وان پلاس هنوز به مراحل نهایی خود در بهبود پیمایش و حل مشکل صفحه‌ نمایش وان پلاس 3 نرسیده‌اند، اما خوشبختانه با نگاهی به تصویر زیر می‌تواند تفاوت نسبتا محسوسی را مشاهده کرد.

همچنین گفته می‌شود آپدیت نرم‌افزاری پیش رو مشکل بسته شدن افراطی پروسه‌های سیستم عامل را نیز در این محصول برطرف می‌کند. همانطور که در بررسی وان پلاس 3 اشاره شد، این محصول علی رغم حافظه رم 6 گیگابایتی خود، مشکل متوقف‌سازی افراطی فعالیت‌های پس‌زمینه را به همراه دارد، تا جایی که برخی کاربران جهت استفاده بیشتر از حافظه رم محصول، باید راهکار‌های خاصی را دنبال می‌کردند.

جمعه 4 تیر 1395  8:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها