0

قهرمانی با پرسپولیس و صعود به جام جهانی

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

قهرمانی با پرسپولیس و صعود به جام جهانی

وحید امیری بازیکن سابق نفت تهران خرید پرسروصدای این تیم در فصل نقل و انتقالات محسوب می شود. او که از لیگ قطر و استقلال نیز پیشنهاد داشت ترجیح داد فوتبال خود را در پرسپولیس دنبال کند. وحید امیری در گفتگو با خبرنگار ورزش سه عنوان می کند برای به سرانجام رسیدن اهدافش به این تیم آمده است.


امیری در مورد تمرین نکردنش با این تیم گفت: کسالت داشتم و سرماخوردگی ام باعث شد نتوانم در این تمرینات حضور داشته باشم با برانکو در این باره صحبت کردم و او گفت تا بعد از بهبودی کامل در  تمرینات حاضر شوم. مشکلی وجود ندارد و مسلما بعد از پایان بیماری ام در تمرینات حضور خواهم یافت.


امیری در مورد جو تیم پرسپولیس و هواداران آن نیز گفت: الحمدالله همه چیز خوب و آرام است و صمیمت و دوستی زیادی در تیم دیدم امیدوارم در این فصل جواب محبت هواداران را بدهم.


وحید امیری در مورد اینکه خرید پرسروصدای پرسپولیس محسوب می شد نیز اینطور توضیح داد: خدا را شکر خودم دوست داشتم که به پرسپولیس بیایم با این اتفاق نه تنها من بلکه کل خانواده ام خوشحال شدند. همانطور که گفتم انگیزه زیادی برای فصل جدید دارم و دوست دارم جواب محبت هواداران پرسپولیس را که در این مدت من را بی نصیب نگذاشتند با بازی هایم بدهم.


وی ادامه داد: مسلما با شرایطی که به پرسپولیس آمدم انتظارات از من بالا رفته و من نیز مشکلی با این قضیه ندارم و این مساله باعث می شود تا انگیزه ام بالا برود و بازی های بهتری برای پرسپولیس انجام بدهم.


اما مهمترین نکته مصاحبه وحید امیری با ورزش سه به مسائل اخیر بین کارلوس کی روش و برانکو مربوط می شود جایی که مسلما بازیکنان ملی پوش پرسپولیس نگران آینده خود در تیم باشگاهی و ملی هستند وحید امیری در این باره می گوید: ما برای اینکه در هر دو تیم ملی و پرسپولیس که انتظارات از آن بالاست تمام وجودمان را خواهیم گذاشت و فکر نمی کنم این مسائل خللی در شرایط ما ایجاد کند. ما با دو پیراهن متفاوت ابتدا برای ملیت و سربلندی پرچم کشورمان تلاش خواهیم کرد و سپس با پیراهن پرسپولیس برای خشنودی میلیون ها هوادار این تیم و به نتیجه رسیدن نیز تلاش می کنیم. مسلما در تیم ملی از پرچم دفاع خواهیم کرد و در پرسپولیس از تعصب و پولی که از این تیم گرفتیم تلاش می کنیم تا پولی که به خانه مان می بریم حلال  باشد. من همانطور که گفتم با پرسپولیس می خواهم در لیگ، جام حذفی و آسیا موفق باشم و با تیم ملی نیز در جام جهانی حضور پیدا کنم.


وی در پاسخ به این سوال که این صحبتی که کردی نشان از انگیزه بالا می دهدگفت: بله، من با برنامه ریزی و مشورت زیاد پرسپولیس را انتخاب کردم و با توپ پر به اینجا آمدم تا  به اهدافی که در ذهن می پرورانم برسم و با دست پر سال را هم با تیم ملی و هم با پرسپولیس به پایان برسانم.


وحید امیری که در مقطعی شماره 10 را می پوشیده و در نفت نیز با این شماره به میدان می رفت درباره اینکه در پرسپولیس با چه شماره ای به میدان خواهد رفت گفت: برای من همان لحظه که وارد باشگاه شدم و مقابل خبرنگاران قرار گرفتم نیز گفتم که شماره پیراهنم برایم اهمیتی ندارد و افتخارم این است که پیراهن پرسپولیس را برتن می کنم  و در نهایت این بازیکن است که اجازه میدهد شماره در یادها بماند. هر شماره ای که به من بدهند مشکلی ندارم و با آن به میدان خواهم رفت و امیدوارم بازی های خوبی به نمایش بگذارم.


امیری در ادامه درباره اینکه موفق خواهد شد در ترکیب پرسپولیس به بازی های درخشانش ادامه دهد گفت: مسلما همین طور است. من عهدی با خودم بستم تا نشان دهم شرایطی که برای انتقالم به پرسپولیس به وجود آمده انگیزه هایم را بیشتر خواهد کرد و پرسپولیس را هیچگاه از خریدم پشیمان نخواهم کرد و نشان خواهم داد تصمیم درستی این زمینه گرفته اند. می خواهم فصل را با سربلندی تمام کنم نمی گویم که می خواهیم قهرمان شویم و وعده هم بلکه موفقیت در هر سه جام از انگیزه های ماست و ما می خواهیم در جام حذفی، لیگ قهرمانان نتایج خوب و در خور شأن هواداران کسب کنیم. انگیزه ای که در کل مجموعه پرسپولیس و هواداران می بینم باعث قوت قلبم می شود که به این هدفی که داریم برسیم.


وحید امیری در واکنش به این سوال که خلا مهاجم در پرسپولیس زیاد است و به این شرایط در صورتی که ادامه پیدا کند انتظارات را از او به عنوان بازیکنان مدنظر برانکو بالا خواهد برد گفت: با توجه به نتایجی که فصل گذشته پرسپولیس گرفته انتظارات مسلما از همه ما بالاست و باید در تمام بازی ها باید با برد سربلندی از زمین خارج شویم و از کوچکترین موقعیت ها بزرگترین فرصت را برای گلزنی به وجود بیاوریم و با دست پر از زمین خارج شویم نباید بازی ها را کوچک بشماریم مسلما مقابل تمام حریفان با ذهنیت برد به زمین خواهیم رفت.


امیری در پایان گفت: اینکه مهاجم دیگری بیاید یا نه در اولویت ذهنیت هیچ کدام از ما نیست و مسئولان  و آقای برانکو نظر خواهند داد. چیزی که مهم است باید همه بازیکنان همدل و یکدست باشند و با اتحاد بالای خودمان در فصل آینده نتایج دلخواه خودمان را کسب کنیم.

پنج شنبه 3 تیر 1395  4:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها