0

اعزام هيئت تجاري ايران به برزيل در بهمن ماه سال جاري

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اعزام هيئت تجاري ايران به برزيل در بهمن ماه سال جاري

89/10/12 - 12:05
شماره:8910120361
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس انجمن دوستي ايران و برزيل در گفت‌وگو با فارس:

خبرگزاري فارس: مؤمني با اشاره به برگزاري همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري ايران و برزيل كه در تهران برگزار شد، گفت: با همكاري انجمن، هيئت تجاري و بازاريابي ايران از 20 الي 29 بهمن‌ ماه به برزيل اعزام خواهد شد.


 

ميرقاسم مؤمني رئيس انجمن دوستي ايران و برزيل در گفت‌وگو با خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، با اشاره به برگزاري همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري ايران و برزيل كه در تهران برگزار شد، گفت: با همكاري انجمن، هيئت تجاري و بازاريابي ايران از 20 الي 29 بهمن‌ ماه به برزيل اعزام خواهد شد.
وي با اشاره به بازديد اين هيئت از صنايع پيشرفته برزيل و مكان‌هاي قابل سرمايه‌گذاري ايرانيان در آنجا يادآور شد: اعضاي هيئت و مقامات اقتصادي و تجار و بازرگانان اين كشور ملاقات و در خصوص زمينه‌هاي صادرات كالاهاي ايراني به برزيل گفت‌وگو خواهند داشت.
رئيس انجمن دوستي ايران و برزيل اين هيئت را سومين هيئت انجمن به برزيل طي سال جاري خواند كه در جهت گسترش روابط اقتصادي و تجاري بين ايران و برزيل فعاليت مي‌كند.
نشست بررسي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در برزيل با حضور تجار و بازرگانان ايراني و نيز برخي مقامات سياسي كشورمان به همت انجمن دوستي ايران و برزيل 6 دي ماه سال جاري در دفتر مطالعات استراتژيك خاورميانه برگزار شد.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  1:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها