0

اجراي هدفمندكردن يارانه‌ها براي كشور رحمت است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اجراي هدفمندكردن يارانه‌ها براي كشور رحمت است

89/10/12 - 12:44
شماره:8910120615
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
موسوي در نطق ميان دستور:

خبرگزاري فارس: نماينده فيروزآباد در مجلس با بيان اينكه اجراي هدفمندكردن يارانه‌ها براي كشور يك رحمت است، خواستار توجه دولت نسبت به تأمين سوخت و قيمت آن براي بخش كشاورزي و حمل و نقل و ماشين‌آلات و راهسازي شد.


 

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، سيد يونس موسوي نماينده مردم فيروزآباد در مجلس شوراي اسلامي كه امروز (يكشنبه) به عنوان اولين ناطق ميان دستور در صحن علني پارلمان سخن مي‌گفت، با اشاره به فتنه 88، اظهار داشت: خطر كودتاي مخملي كه در سال 88 به بركت بيداري و تدبير رهبر معظم انقلاب و حضور به موقع ملت هميشه در صحنه ايران رفع شد، ولي بايد بابصيرت و هوشياري مراقب فتنه‌گران باشيم.

وي افزود: سران فتنه و كساني كه با آنان همكاري داشتند و در حوادث بعد از انتخابات 88 تاكنون عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اقداماتي انجام دادند و به مقدسات اسلام اهانت‌ها كردند و در اتلاف اموال مردم و بيت‌المال حضور داشتند، از اربابانشان جدا شوند و اعلام بيزاري از آنها و توبه و عذرخواهي از خداوند و ملت شريف ايران،‌ به آغوش پرمهر اسلام و ملت برگردند و بدانند كه رهبر عزيز و فرزانه چون پدري مهربان آنها را مورد عفو و تفقد قرار مي‌دهد.

نماينده مردم فيروزآباد در خانه ملت در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اصلاح قيمت حامل‌هاي انرژي در راستاي اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها،‌ گفت: اجراي هدفمندكردن يارانه‌ها يك رحمت براي كشور است و همه آحاد ملت بايد از آن حمايت كنند و به سهم خود از دولت احمدي‌نژاد تشكر مي‌كنم و اين را هم عرض مي‌كنم كه نسبت به تأمين سوخت و قيمت آن براي بخش كشاورزي و حمل و نقل و ماشين‌آلات و راهسازي تجديدنظر شود، به ويژه نسبت به بخش كشاورزي.

وي بر همين اساس يادآور شد: از افرادي كه با حرف‌هاي بي‌اساس و بي‌منطق خود به اسلام و فقه اهل‌بيت (ع) و به ساحت مقدس مراجع عظام تقليد،‌ اهانت و جسارت مي‌كند، مي‌خواهم به خود بيايند و از اين سخنان دست بردارند و از مراجع عظام و مدرسين والامقام حوزه‌هاي علميه عذرخواهي كنند.

موسوي با اشاره به مشكلات استان حوزه انتخابيه خود (فارس)، گفت: استان فارس از نظر تاريخي كم‌نظير است و به فرموده مقام معظم رهبري سومين حرم اهل‌بيت (ع) است و در دوران انقلاب و جنگ تحميلي 14 هزار و 600 شهيد و صدها جانباز و آزاده تقديم اسلام كرده و افتخار مي‌كند.

به گفته وي، استان فارس كه در توليد محصولات كشاورزي و دامي در رتبه اول يا دوم كشوري بوده، امروز متأسفانه به خاطر خشكسالي به بلايي گرفتار شده و آب آشاميدني در اكثر روستاهاي استان يافت نمي‌شود و سرمايه‌هاي آبادي و اجدادي خشك شده و تمام قنوات و رودخانه‌ها و درياچه‌ها و چشمه‌ها خشك شده و فقر و تهي‌دستي كشاورزان و دامداران را تهديد مي‌كند.

به گفته اين نماينده مجلس، امروز عشاير در بيابان‌ها به دنبال آب و علوفه هستند و در وضعيت بحراني به سر مي‌برند و اگر امسال به حال آنها خون گريه كنيم، جا دارد.

سيد يونس موسوي در خاتمه عنوان كرد: نرخ بيكاري در فارس در رتبه سوم يا چهارم كشوري است؛ بودجه 88 ميليارد توماني سهم استان فارس از سال 88 با توجه به اينكه دو بار كتباً رئيس‌جمهور دستور پرداخت داده‌اند، پرداخت نشد، بسياري از مصوبات سفر استاني هيئت دولت به فارس هنوز بلاتكليف است از اين رو از رئيس‌جمهور مي‌خواهم دستور دهند تا هر چه سريع‌تر اين مصوبات اجرايي شود و از وزير بهداشت مي‌خواهم دستور دهند تا هر چه سريع‌تر بيمارستان امام‌هادي (ع) شهرستان فراش‌بند تجهيز و راه‌اندازي شود

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  12:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها