0

دوره توجيهي داوران جام ملت هاي آسيا آغاز شد/ داوران آسيا در قرنطينه!

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دوره توجيهي داوران جام ملت هاي آسيا آغاز شد/ داوران آسيا در قرنطينه!

دوره توجيهي داوران جام ملت هاي آسيا آغاز شد/ داوران آسيا در قرنطينه!
 

دوره توجيهي داوران و کمک داوران برگزيده جام ملت هاي آسيا از امروز در شهر دوحه قطر آغاز شد تا آخرين توصيه هاي آموزشي و قوانين داوري به داوران اين مسابقات انجام شود.


  این دوره توجیهی از امروز یکشنبه 12 دی آغاز و تا روز پنج شنبه 16 دی ادامه خواهد داشت و 11 تیم داوری از آسیا و یک تیم داوری از الجزایر دراین دوره توجیهی شرکت می کنند . محسن ترکی و علیرضا فغانی به عنوان داور چهارم و حسن کامرانی فر و رضا سخندان به عنوان کمک داور در این کلاس ها حضور دارند.

علی طریفی از عربستان ، نوگورو ایشی یاما از ژاپن ، هانی بالان از قطر و شمس المائدین از سنگاپور کار تدریس در این دوره کلاس ها و مرور مقررات داوری را برعهده دارند. داوران حاضر در قطر تحت مراقبت های ویژه برگزار کنندگان مسابقات قرار دارند و  از هر نظر در قرنطینه کامل به سر می برند . قرار است در پایان این دوره کلاس های توجیهی و در فاصله 48 ساعت مانده به مسابقات جام ملت ها داوران دیدارهای  روز اول مسابقات مشخص شوند. 

مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا از روز جمعه 17 دی ماه در شهر دوحه قطر آغاز می شود. تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه چهارم این رقابتها با عراق ، کره شمالی و امارات همگروه است و روز 21 دیماه به مصاف عراق خواهد رفت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

یک شنبه 12 دی 1389  12:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها