0

حاتمي‌كيا به دنبال ساخت فيلم «طلبه سيرجاني»

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حاتمي‌كيا به دنبال ساخت فيلم «طلبه سيرجاني»

89/10/12 - 10:23
شماره:8910090232
نسخه چاپي ارسال به دوستان
حاتمي‌كيا به دنبال ساخت فيلم «طلبه سيرجاني»

خبرگزاري فارس: ابراهيم حاتمي‌كيا كارگردان سينما و تلويزيون به دنبال ساخت فيلمي از اقدامات طلبه سيرجاني در پياده‌روي وي از سيرجان تا تهران است.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، حجت‌الاسلام جهانشاهي، طلبه جواني است كه چند ماه پيش در اعتراض به زمين‌خواري در سيرجان از اين شهر تا تهران پياده‌روي كرد و براي مطالبه مبارزه با مفاسد اقتصادي در جوار حرم حضرت شاه عبدالعظيم الحسني سكني گزيد.

وي حركتش را شروعي براي احياء اصل هشتم قانون اساسي، اقدام عملي به بند ميم وصيت نامه حضرت امام خميني (ره) و لبيك گويي به نداي مقام معظم رهبري عنوان كرد.

مطلع شديم كه اقدامات طلبه سيرجاني و پياده روي وي مورد توجه ابراهيم حاتمي‌كيا كارگردان سينما و تلويزيون قرار گرفته و اين گارگردان تمايلش را براي ساخت فيلمي از اقدامات طلبه سيرجاني نشان داده است.

در همين راستا به سراغ حجت‌الاسلام جهانشاهي رفتيم و در اين زمينه با وي گفت‌وگو كرديم.

حجت‌الاسلام جهانشاهي در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بيان اينكه "در ابتداي ورودم به تهران در حدود 6 يا 7 ماه پيش آقاي حاتمي‌كيا نزد بنده آمده و از من خواسته است كه خاطراتم را بازگو كنم " گفت: ما يك ديدار در حرم امام خميني (ره) و 6 ديدار در حرم شاه عبدالعظيم الحسني داشتيم كه اين ديدارها ساعت‌هاي طولاني به طول مي‌انجاميد.

وي بيان خاطرات پياده‌روي‌اش با جزئيات كامل را از جمله مباحث مطرح شده در ديدارهاي خود با حاتمي‌كيا عنوان كرد و افرود: حاتمي‌كيا قصد داشت از خاطرات بنده در پياده‌روي به عنوان يك نمونه عملي استفاده كند.

جهانشاهي با بيان اينكه در اوايل ورودم به تهران طي ديدارهايي خاطرات سفرم را با آقاي حاتمي‌كيا در ميان گذاشتم، خاطرنشان كرد: حتي قرار بود آقاي حاتمي‌كيا نقشه ايران را آورده و در خصوص جزئيات سفر بر روي نقشه صحبت كنيم كه وي تماس گرفت و اعلام كرد كه به دليل درگير بودن در كاري براي زندگي نامه شهيد چمران شخصا نمي‌تواند پيگير گرفتن خاطرات باشد.


وي ادامه داد: قرار شد يكي از دوستان آقاي حاتمي‌كيا پيگير گرفتن خاطرات شود كه به دلايلي امكان برقراري رابطه فراهم نشد و بنده گفتم كه فعلا صبر كنيد تا انشاالله بعدها اين خاطرات را بيان كنم.

 
 
یک شنبه 12 دی 1389  10:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها