0

پیروزی تیم‌ ملی بسکتبال مقابل نماینده مقدونیه

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی تیم‌ ملی بسکتبال مقابل نماینده مقدونیه

پیروزی تیم‌ ملی بسکتبال مقابل نماینده مقدونیه

 

به گزارش "ورزش سه" به نقل از فارس، تیم ملی بسکتبال کشورمان ديروز در نخستین بازی خود در تورنمنت اطلس اسپرت چین به مصاف نماینده مقدونیه رفت و 80 بر 75 پیروز شد.

 

 

در این بازی که در سوشو چین برگزار شد درک بائرمن، تیم ملی ایران را با ترکیب بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی، اوشین ساهاکیان و حامد حدادی به زمین فرستاد.

 

 

در همان دقایق کوارتر اول مقدونیه 9 بر صفر از ایران پیش افتاد که همین باعث شد درک بائرمن درخواست وقت استراحت کند. بعد از این وقت استراحت رفته رفته ملی پوشان کشورمان تمرکز بیشتری را پیدا کردند و 3 امتیاز جمشیدی آغاز امتیازآوری ایران بود و حساب کار تا 13 بر 13 هم مساوی شد، اما در نهایت این مقدونیه بود که 19 بر 18 کوارتر اول را به سود خود به پایان برد.

 

 

در کوارتر دوم وضعیت کاملا به سود ایران بود و شاگردان بائرمن نمایش بهتری نسبت به کوارتر اول داشتند. حامد حدادی هم برای دقایقی جای خود را به اصغر کاردوست داد. روند امتیازآوری خوب ملی پوشان از همان ابتدا آغاز شد و آنها توانستند حریف خود را 26 بر 12 از پیش رو بردارند.

 

 

روند حرکتی ایران در کوارتر سوم کاملا برعکس کواتر دوم بود و اشتباهات ملی پوشان در این کواتر بیشتر شده بود. مقدونیه با استفاده از این اشتباهات توانست 22 بر 9 پیروز شود.

 

 

در کوارتر چهارم امتیازات کاملا برابر شده بود و دو تیم پایاپای پیش می‌رفتند و حتی مقدونیه 58 بر 57 هم پیش افتاد، اما در امتیازهای 61 و 64 برابر شد و درک بائرمن با تعویض‌های پیاپی خود به دنبال ترکیب اصلی بود و در سه دقیقه پایانی بازیکنان کشورمان 70 بر 66 پیش افتادند.

 

 

ثانیه‌های پایانی اوج حساسیت بازی بود و نتیجه با یکی دو امتیاز اختلاف به سود ایران پیش می‌رفت و در نهایت ملی پوشان کشورمان 80 بر 75 به پیروزی رسیدند.

 

 

تیم ملی کشورمان امروز در دومین بازی خود ساعت 17 و 30 دقیقه به مصاف نماینده آمریکا می‌رود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 26 خرداد 1395  7:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها