0

دولت با عزم ملي هدفمندسازي يارانه‌ها را به خوبي اجرا كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دولت با عزم ملي هدفمندسازي يارانه‌ها را به خوبي اجرا كرد

89/10/11 - 14:19
شماره:8910110904
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
بخشدار زيدون:

خبرگزاري فارس: بخشدار زيدون بهبهان گفت: دولت با عزم ملي و اراده ملت طرح هدفمندسازي يارانه‌ها را به خوبي اجرا كرد.


 

فريدون توكليان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار داشت: افزايش قيمت ناشي از قانون هدفمندسازي يارانه‌ها توسط دولت اعلام خواهد شد و هر كس گرانفروشي كند با وي برخورد قانوني خواهد شد.
وي تصريح كرد: اين قانون كه توسط مجلس تصويب و به تأييد شوراي نگهبان رسيده توسط دولت خدمت‌گزار و رئيس جمهور در مسير رشد، توسعه و پيشرفت در تمام عرصه‌هاي سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي به اجرا گذاشته شده است.
بخشدار زيدون ادامه داد: اين قانون از ده‌ها سال پيش مطرح و دولت سازندگي آن را پيشنهاد داده بود كه در دولت اصلاحات به پايان برسد ولي به دلايل گوناگون دولت اصلاحات موفق به انجام آن نشد.
وي اضافه كرد: رئيس جمهور بسيجي و شجاع، مصمم به اجراي اين لايحه بزرگ اقتصادي شد كه با كارشناسي و تدبير مجلس امروز شاهد اجراي آن هستيم.
توكليان تاكيد كرد: دولت دهم همه توان خود را گذاشته تا اين قانون به درستي اجرا شود و كمترين آسيب متوجه اقشار مختلف جامعه نشود.
وي در ادامه گفت: برنامه‌ريزي دقيق، كارشناسي عميق، تهيه و تعريف بسته‌هاي گوناگون اقتصادي و پرداخت 50 درصد از درآمد منابع از محل يارانه‌ها به مردم، همه و همه نشان از راه‌كارهاي از پيش تعيين شده دارد.
بخشدار زيدون بهبهان اضافه كرد: آنچه امروز بسيار مهم بوده و مردم نيز بايد آن را در نظر بگيرند اين است كه هر برنامه‌اي در ابتداي اجرا، مشكلات و نواقصي را به‌همراه دارد.
وي گفت: بنا به فرمايش ريئس جمهور، از سال آينده مسئله اشتغال و مسكن به جد پيگيري خواهد شد و تا پايان دولت دهم هيچ فرد بيكار و فاقد مسكني وجود ندارد.
بخشدار زيدون بهبهان گفت: با اجراي اين قانون و صرفه‌جويي در حامل‌هاي انرژي، علاوه بر ايجاد بركات معنوي براي كشور، مي‌توان در آينده‌اي نزديك به ايران به‌عنوان يكي از پيشرفته‌ترين كشورهاي جهان نگاه كرد.
وي در پايان اظهار داشت: از مردم شريف انتظار مي‌رود در راستاي هرچه بهتر اجرا شده طرح هدفمندسازي يارانه‌ها هر گونه سؤال يا اخلالي را به بخشدار مركزي انعكاس دهند.
انتهاي پيام/خ20/ع

 
 
شنبه 11 دی 1389  10:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها