0

بهره‌برداري از ساختمان جديد معاونت اداري مالي دادگستري فارس

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بهره‌برداري از ساختمان جديد معاونت اداري مالي دادگستري فارس

89/10/11 - 13:51
شماره:8910110875
نسخه چاپي ارسال به دوستان
با حضور مسئولان قضايي فارس صورت گرفت؛
بهره‌برداري از ساختمان جديد معاونت اداري مالي دادگستري فارس

خبرگزاري فارس: در راستاي ايجاد بستر‌‌هاي تكريم ارباب رجوع و ايجاد فضا‌‌هاي مناسب در مجموعه قضايي فارس، ساختمان جديد حوزه معاونت اداري مالي دادگستري فارس به بهره‌برداري رسيد.

رئيس كل دادگستري استان فارس ظهر امروز در حاشيه افتتاح ساختمان معاونت اداري مالي دادگستري اين استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شيراز اظهار داشت: در چند سال اخير زمينه تحولات عمده‌اي در بخش عمران و فضا‌‌هاي قضايي و اداري در مجموعه دادگستري فارس شكل گرفته كه جداسازي بخش ستادي و معاونت اداري مالي دادگستري در همين راستا است.
سياوش‌پور افزود: تراكم فضا‌‌هاي موجود در دستگاه قضايي با افزايش ورودي پرونده‌ها و مراجعان به دستگاه قضايي تناسبي ندارد و در نتيجه اين اقدام در راستاي تكريم ارباب رجوع و ايجاد فضاي مناسب‌تر انجام شده است.
وي خاطرنشان كرد: ساختمان اصلي دادگستري استان فارس، بنايي با قدمت و در عين حال نماد اصلي تشكيلات قضايي اين استان بوده كه اين مجموعه نيازمند مرمت و بازسازي و تنها ساختمان مرجع تجديد نظرخواهي اين استان است.
رئيس كل دادگستري استان فارس با ابراز خوشنودي از اينكه مجموعه قضايي فارس به صورت مستقل در راستاي عمران و نوسازي فضا‌‌هاي قضايي و اداري خود كوشا بوده است، اضافه كرد: اين اقدام دستگاه قضايي در كاهش هزينه‌هاي عمراني دولت و شتاب توسعه تشكيلات قضايي گام مؤثري محسوب مي‌شود.
با انتقال معاونت اداري مالي مراجعان از اين پس براي پيگيري امور مالي از جمله واريز و پرداخت سپرده، ديات به محل ساختمان جديد اين معاونت واقع در خيابان هدايت غربي، حد فاصل خيابان‌هاي فلسطين و هفت تير (20متري سينما سعدي) مراجعه كنند.
اين ساختمان كه در زيربنايي به مساحت يك‌هزار و 700 متر مربع در چهار طبقه و با اعتباري افزون بر 5 ميليارد ريال احداث شده، بخشي از پروژه‌‌هاي عمراني دستگاه قضايي در استان فارس است.

 
 
شنبه 11 دی 1389  9:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها