0

صلح از نيازهاي ضروري بشر است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

صلح از نيازهاي ضروري بشر است

89/10/11 - 17:02
شماره:8910111340
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس دانشگاه آزاد اراك:
صلح از نيازهاي ضروري بشر است

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراك گفت: صلح و دوستي يكي از مولفه‌هاي اصلي و نيازهاي ضروري بشريت است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، عباس ملك‌حسيني ظهر امروز در مراسم افتتاحيه نخستين جشنواره سراسري تئاتر تخصصي نقطه گفت: امروز يكي از نيازهاي ضروري بشر امنيت و صلح و دوستي است كه همه در برقراري صلح و دوستي سهيم هستند.
وي با اشاره به نقش هنر در ترويج صلح و دوستي بيان كرد: هنر به عنوان يكي از ابزار‌هاي موفق انتقال پيام مي‌تواند در زمينه ترويج پيام صلح و دوستي وارد شود و نقش ارزنده‌اي را ايفا كند.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراك خاطر‌نشان كرد: نخستين جشنواره سراسري تئاتر تخصصي نقطه با محوريت صلح و دوستي براي همه و براي نخستين ‌بار به همت دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراك برگزار مي‌شود.
ملك‌حسيني با اشاره به اينكه اين جشنواره به دنبال اين است تا به وسيله هنر به موضوع صلح بپردازد، بيان داشت: اين جشنواره با حضور 27 گروه نمايشي از دانشگاه‌هاي استان‌هاي تهران، مركزي، لرستان، خوزستان، اصفهان و تبريز در سه بخش كارگاهي حس، بيان و بدن برگزار مي‌شود.
نخستين جشنواره تخصصي بازيگري با همكاري معاونت فرهنگي، معاونت پژوهشي دانشكده علوم انساني گروه هنر واحد اراك و گروه سربازان صلح در سه بخش حس، بدن و بيان در استان مركزي برگزار مي‌شود.
اين جشنواره با هدف بررسي توانمندي بازيگران تئاتر و دانشجويان تئاتر برگزار مي‌شود كه طي سه روز برگزاري جشنواره آثار شركت‌كنندگان در دو بخش آكادميك و تجربي مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
در اين جشنواره كارگاه‌هاي آموزشي قبل از اجراهاي پنج دقيقه‌اي با حضور اساتيد برجسته هنر تئاتر برگزار شده است.

 
 
شنبه 11 دی 1389  9:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها