0

سنگ‌اندازي در مسير هدفمندي ‌يارانه‌ها جفاست

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

سنگ‌اندازي در مسير هدفمندي ‌يارانه‌ها جفاست

89/10/11 - 17:16
شماره:8910111413
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
امام جمعه بناب:
 

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان بناب گفت: سنگ‌اندازي در اجراي طرح هدفمندسازي ‌يارانه‌ها به منزله جلوگيري از پيشرفت كشور بوده و جفاي بزرگي است.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از بناب، حجت‌الاسلام شيخ ‌مصطفي باقري‌بنابي بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان اين شهرستان با اشاره به حماسه بزرگ نهم ديماه سال 88 و جريان فتنه سال گذشته اظهار داشت: خداوند به كارهايي پاداش نيكو مي‌دهد كه همراه با نيّت خالصانه و خيرخواهانه باشد و روح استكباري، خودبيني، رياست‌طلبي و در نهايت راه انداختن فساد، خصلت‌هاي پليدي هستند كه منشأ گناهان ديگر مي‌شوند.
وي افزود: سال گذشته عده‌اي آمدند شرارت كردند، فتنه راه انداختند و طغيان كردند و با اين كارها ضمن اينكه گذشته خود را تباه كردند، چيزي هم جز ذلت و خواري به دست نياوردند و البته ملّت غيور ايران به آنها جواب دادند و آنها را خوب تنبيه كردند.
امام جمعه بناب گفت: طبق وعده الهي خداوند تضمين كرده است كه جبهه حق هميشه پيروز و جبهه باطل هميشه منفور و دست خالي خواهد بود و نمونه آن در جريان فتنه سال گذشته ثابت شد.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي بناب اظهار داشت: اين امنيت و عزت كه در كشور ما حاكم است، به بركت اخلاص امام و خون پاك هزاران شهيد به دست آمده و نمي‌توان آن را ناديده گرفت بنابراين هركس بخواهد به هر نوعي در آن خيانت كند، نابود خواهد شد.
باقري‌بنابي با بيان اينكه در انقلاب اسلامي ايران كه به عنوان مقدمه ظهور حضرت وليعصر(عج) به وجود آمده، همه مردم مسئوليت سنگين و بزرگي بردوش دارند، تأكيد كرد: قطعاً بايد بدانيم هركسي يا هر جرياني و حزبي بخواهد از نعمت انقلاب سوء استفاده كند، قبل از قيامت رسوا و ذليل خواهد شد.
وي تصريح كرد: بزرگان، علما و اساتيد شهرستان بناب تا امروز در همه جا و هميشه آگاه‌تر، هوشيارتر، معقولانه‌تر عمل كرده‌اند و با هوش‌تر از آن هستند كه جريانات و فتنه‌ها را نشناسند و رصد نكنند.
امام جمعه بناب تأكيد كرد: قطعاً حوزه علميه بناب در مسير ولايت و رهبري حركت مي‌كند و نظرات و فرامين رهبر فرزانه انقلاب را فصل‌الخطاب خود دانسته و بر اين امتياز افتخار مي‌كند.
باقري‌بنابي در عين حال هشدار داد: هركس غير از اين فكر كند و اين نسبت‌هاي ناروا را به علماي شهر بناب بدهد، در اشتباه بوده و مغرض است.
وي گفت: عملكرد علما و حوزه علميه بناب مورد لطف، رحمت و عنايت ويژه مقام معظم رهبري بوده و در طول 30 سال كه در اين سنگر هستيم، به هيچ حزب و جرياني وابسته نشديم و هيچ ناني را به نـرخ روز نخـورده‌ايم و الحمدلله تا حالا با ولايت بوده‌ايم و با ولايت خواهيم ماند و از هيچ جرياني خط نخواهيم گرفت.
امام جمعه بناب با اشاره به اهميت بصيرت و آگاهي تصريح كرد: بصيرت واقعي تنها با چند كلمه يا فحش و دشنام شناخته نمي‌شود بلكه 40 يا 50 سال سابقه و امتحان دادن مي‌خواهد و در اين راستا خدمات، فداكاري‌ها و بصيرت علماي شهر بناب در حدي است كه رهبر معظم انقلاب در جلسات خصوصي از آنها ذكر خير فرموده‌اند.
باقري‌بنابي خطاب به جوانان حزب الهي و بسيجيان بناب گفت: اين نعمت را قدر بدانيد و علما و حوزه علميه شهرتان را ارج نهاده و آنها را دعا كنيد.
وي تأكيد كرد: فتنه و فتنه‌گري و سران فتنه را محكوم كرده و همواره خواهيم كرد اما با ادبياتي كه رهبر عزيزمان به كار مي‌برند و با نغمه و سليقه‌اي كه ايشان در پيش گرفته‌اند و با راهي كه پيشوا و ولي امر ما انتخاب كرده‌اند.
امام جمعه بناب همچنين در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها در كشور خطاب به مردم گفت: بايد بدانيد، بگوييد و تبليغ كنيد كه اجراي اين طرح از مصالح كلان و ضروري كشور است كه شايد در ظاهر سنگين باشد اما پيامدهاي شيريني در آينده خواهد داشت.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي بناب اظهار داشت: اين طرح به چشم انداز 20 ساله توسعه كشور مربوط مي‌شود كه طبق آن بايد پس از 20 سال سرآمد كشورهاي منطقه خاورميانه بشويم و اگر اين طرح اجرا نشود نه تنها موفق نمي‌شويم بلكه با فقر و بدبختي روبه‌رو خواهيم شد.
وي افزود: اجراي اين طرح دقت فراواني لازم دارد و بديهي است كه به زودي نتيجه نمي‌دهد بنابراين ارائه هرگونه آمار بيهوده و ابراز خوشحالي بي‌مورد هنوز زود و عجولانه است.

 
 
شنبه 11 دی 1389  9:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها