0

فرماندار جديد كاشمر معرفي شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فرماندار جديد كاشمر معرفي شد

89/10/11 - 19:18
شماره:8910111511
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار جديد كاشمر معرفي شد

خبرگزاري فارس: با حضور سرپرست معاونت سياسي اجتماعي استانداري خراسان رضوي و مدير‌كل سياسي و انتخابات استانداري، فرماندار جديد شهرستان كاشمر معرفي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشمر، محمد غفاري ظهر امروز در مراسم توديع و معارفه فرماندار جديد شهرستان كاشمر اظهار داشت: ملت بزرگ ما در يك حماسه ديگر با پشتيباني از ولايت فقيه، پايبندي خود را به ارزش‌هاي ديني نشان داده و برائت خود را از دشمنان قسم خورده انقلاب و سران خود فروخته فتنه اعلام كردند.
سرپرست معاونت سياسي اجتماعي استانداري خراسان رضوي در اين مراسم از زحمات حسن فتحي‌نيا تشكر و به وي لوح تقديري اهدا كرد.
غفاري در اين جلسه فرماندار جديد كاشمر را معرفي كرد و بيان داشت: اميركلالي به عنوان فرماندار جديد شهرستان كاشمر معرفي مي‌شود.
وي در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي 9 دي اظهار داشت: از ملت ايران كه توانستند با بصيرت كامل و در يك اقدام به موقع اوج يك تولي و تبري را به نمايش بگذارند قدرداني مي‌كنم.
فرماندار سابق كاشمر در اين جلسه اظهار داشت: دولت تمام همت خود را براي توسعه مناطق كم برخوردار گذاشته است و هدف طرح تحول اقتصادي چيزي جزو ايجاد ثروت و تزريق آن به مناطق نيازمند نيست.
حسن فتحي‌نيا افزود: از ائمه جمعه، نماينده مردم كاشمر در مجلس شوراي اسلامي، مديران و مردم شريف كاشمر كه در مدت فعاليت وي در امر خدمت‌رساني، توسعه و پيشرفت شهرستان كمك كرده‌اند، تشكر و قدرداني مي‌كنم.
وي اظهار داشت: مجموعه خدمات و اعتبارات دولت طي مدت مسئوليت اينجانب بيش از 5 برابر گذشته بوده و حجم تلاش بسيار زياد مديران بيانگر اين مطلب است.
فرماندار جديد شهرستان كاشمر نيز در اين جلسه خواستار اظهار داشت: از تمام دستگاه‌ها مي‌خواهم كه همكاري لازم را به منظور پيشبرد اهداف توسعه‌اي با وي داشته باشند.
سيدمحسن اميركلالي افزود: شهرستان كاشمر يكي از سه منطقه خراسان بزرگ با ظرفيت بالا، نيروهاي قوي و متدين و مديران پرتلاش است كه بايد از اين ظرفيت‌ها براي آينده روشن منطقه استفاده كرد.
امام جمعه كاشمر نيز در اين جلسه از زحمات 5 ساله فرماندار سابق كاشمر تشكر كرد.
حجت‌الاسلام محمد يعقوبي اظهار داشت: امروز كشور ما با ولايت چنان گره خورده است كه ملت ايران حماسه‌هايي همچون 9دي مي‌آفرينند و اين هوشياري و بصيرت اقتدار ما را روز به روز بالاتر برده است.
وي بيان داشت: به يمن و بركت اتصال ملت به ولايت، خيمه ولايت در اين كشور سرپاست و روز به روز بر اقتدار و شكوه اين انقلاب افزوده شده است.
نماينده مردم شهرستان كاشمر در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه بيان داشت: امروز خدمت كردن به مردم به منزله سپر بلا بودن و پذيرفتن تمام ناملايمات است.
محمدرضا خباز در ادامه افزود: مديران و مسئولان نظام اسلامي در قبال اين خدمت بهشت جاودان را كسب مي‌كنند.

 
 
شنبه 11 دی 1389  8:53 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها