0

واگذاري طرح‌هاي پژوهشي شركت گاز بوشهر به دانشگاه‌ها

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

واگذاري طرح‌هاي پژوهشي شركت گاز بوشهر به دانشگاه‌ها

89/10/11 - 19:36
شماره:8910111540
نسخه چاپي ارسال به دوستان
رئيس واحد پژوهش شركت گاز استان بوشهر خبر داد:
واگذاري طرح‌هاي پژوهشي شركت گاز بوشهر به دانشگاه‌ها

خبرگزاري فارس: رئيس واحد پژوهش شركت گاز استان بوشهر از واگذاري طرح‌هاي پژوهشي شركت گاز بوشهر به دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، محمد بهروزي عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحقيق و پژوهش در شركت گاز استان بوشهر داراي اهميت بسيار زيادي است و در سال جاري و سال گذشته چند طرح پژوهشي را به مرحله اجرا رسانده‌ايم.
وي افزود: حمايت خوبي از سوي مديران ارشد شركت ملي گاز از طرح‌هاي پژوهشي انجام شده و مدير‌عامل گاز استان بوشهر نيز در اين راستا حمايت قابل‌توجهي داشته است.
رئيس واحد پژوهش شركت گاز استان بوشهر خاطرنشان كرد: از ابتداي سال جاري تاكنون اقدام به انتشار پنج فراخوان پژوهشي در سطح استان كرده‌ايم و انتظار داريم كه بتوانيم پژوهشگران نخبه و ممتاز را جذب كنيم.
بهروزي از واگذاري طرح‌هاي پژوهشي شركت گاز بوشهر به دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي خبر داد و تصريح كرد:‌ هدف از اعلام اين فراخوان‌ها، واگذاري پروژه‌ها و طرح‌هاي پژوهشي شركت به مجريان واجد شرايط اعم از دانشگاه‌ها يا مراكز پژوهشي داراي مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري است و انتظار داريم كه با استقبال خوبي از سوي اين مراكز روبرو شويم.
وي ادامه داد: در پنجمين فراخوان پژوهشي شركت گاز استان بوشهر، علاقه‌مندان مي‌توانند در سه حوزه‌ پروژه‌هاي پژوهشي، طرح‌هاي اينتر‌نشنال و پايان‌نامه‌هاي دانشجويي شركت كنند.
اين مقام مسئول يادآور شد: طرح‌هاي مورد نظر براي شركت در اين فراخوان شامل طراحي و ساخت لوله پلي‌اتيلن به منظور استفاده براي قطرهاي بالاتر از 160 ميليمتر، بررسي فني مهندسي استفاده از لوله‌هاي كامپوزيت در شبكه‌هاي تغذيه و توزيع و ارزيابي ايمني شغلي است.
بهروزي بيان داشت: ارزيابي كمي ريسك خطوط توزيع و شبكه، شبيه‌سازي و بهينه‌سازي رگلاتور گاز شهري، رگلاتور ايستگاه‌هاي تي.‌بي‌.‌اس و سي.‌جي‌.‌اس و همچنين شبيه‌سازي و بهينه‌سازي فيلتر ايستگاه‌هاي تي.‌بي‌. اس و سي.‌جي‌.‌اس نيز از ديگر طرح‌هاي پژوهشي مورد نظر شركت گاز استان بوشهر هستند.
وي اضافه كرد: از تمام پژوهشگران و محققان واجد شرايط مي‌خواهيم تا پايان نيمه نخست بهمن‌ماه سال جاري براي شركت در اين طرح‌هاي پژوهشي به شركت گاز مراجعه كنند.
بهروزي عنوان داشت: نهادينه كردن فرهنگ تحقيق و پژوهش در شركت گاز استان در رأس اولويت‌هاي ما قرار دارد و به فضل خدا در اين مسير به موفقيت‌هاي خوبي مي‌رسيم.
انتهاي پيام/ز20

 
 
شنبه 11 دی 1389  8:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها