0

ايجاد نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري مجازي يك ضرورت است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ايجاد نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري مجازي يك ضرورت است

89/10/11 - 17:25
شماره:8910111385
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مشاور وزير علوم:

خبرگزاري فارس: مشاور وزير علوم تحقيقات و فناوري با اشاره به پيشرفت‌هاي علمي كشور طي سا‌ل‌هاي گذشته و ضرورت اطلاع رساني از فعاليت‌هاي پژوهشي و فناوري گفت: ايجاد نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري مجازي يك ضرورت است.


 

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا كريميان مشاور وزير و مدير كل روابط عمومي اين وزارتخانه گفت: براي معرفي دستاورد هاي پژوهشي و فناوري نبايد به يك هفته اكتفا كرد، بلكه وزارت علوم برنامه هاي خاصي را براي اجراي اين هدف انجام مي‌دهد.

وي افزود: در جلسه آينده روابط عمومي دانشگاه‌ها، مراكز پژوهشي و پارك هاي علم و فناوري، موضوع ايجاد نمايشگاه مجازي دستاوردهاي پژوهشي و فناوري مطرح و با همكاري معاونت پژوهشي و فناوري وزارت علوم براي اجرا، پيگيري مي‌شود.

مدير كل روابط عمومي وزارت علوم گفت: با توجه به اين استقبال گسترده كه نشان دهنده توجه جامعه به بحث پژوهش و فناوري است، ضرورت دارد دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي و فناوري كشور از طريق پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني خود نمايشگاهي دائمي از دستاوردهاي تحقيقاتي و فناوري خود را به صورت مجازي عرضه كنند.

وي با اشاره به لزوم تبليغات دستاوردهاي پژوهشي و فناوري كشور، تصويب بودجه‌اي مختص اين امر را به صورت پيوست تبليغاتي طرح‌هاي پژوهشي و فناوري لازم دانست و افزود: دستاوردهاي تحقيقاتي كه در داخل كشور به مرحله توليد و تجاري‌سازي مي‌رسند ،جهت كسب برند و يا رقابت با برند هاي معتبر جهاني نيازمند تبليغات گسترده و همه جانبه هستند.

كريميان گفت: پژوهشگران و فناوران در صورت موفقيت در اين حوزه مي‌توانند با بازاريابي مناسب پديده‌ها و محصولات خود، علم خود را تبديل به ثروت كنند.

 
 
شنبه 11 دی 1389  7:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها